اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

اعتراف به 100 فقره زورگیری در مشهد

اعتراف به 100 فقره زورگیری در مشهد

فرمانده انتظامی مشهد از دستگیری متهم اصلی پرونده سرقت های سریالی خیابانی و یکی از همدستانش خبر داد.

 سرهنگ" عباس صارمی ساداتی" گفت: در پی گزارش قاپ زنی و زورگیری های سریالی در مناطقی از شهر مشهد، دستورات ویژه برای پیگیری سریع پرونده صادر شد.

وی افزود: تیم های تجسس کلانتری شفا در این ماموریت ضربتی با بررسی علمی سرنخ های موجود یکی از عاملان اصلی این سرقت ها را چهره زنی و مورد شناسایی قرار دادند.

سرهنگ صارمی ساداتی گفت: ماموران انتظامی با همکاری عوامل بسیج این متهم سابقه دار را در خیابان ابوطالب دستگیر و در بازرسی بدنی از او یک قبضه سلاح سرد( چاقوی 30 سانتی و 4 عدد انگشتر و یک دستگاه گوشی موبایل ساده و یک عدد مموری کارت 2 گیگ) کشف کردند.

این مقام انتظامی گفت: متهم دستگیرشده با معرفی 3 همدست خود، اعتراف کرد در مناطق مختلف مشهد قاپ زنی و زورگیری کرده و تاکنون بیش از 100 فقره سرقت انجام داده که 15 تا 20 مورد آن زورگیری بوده است.

وی خاطرنشان کرد: متهم اعتراف کرده که روزی یک یا 2 سرقت انجام می داده و گوشی های سرقتی را به 2 مالخر اموال مسروقه می فروخته است.

فرمانده انتظامی مشهد با اشاره به این مطلب که پلیس یکی دیگر از متهمان پرونده را نیز دستگیر کرده است، گفت: تحقیقات درباره این پرونده در حالی ادامه دارد که تاکنون 6 شاکی برای پیگیری شکایت خود به کلانتری شفا مراجعه کرده اند.#پلیس 

کپی