اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹
با تبریک شب یلدا به هموطنان؛

جهانگیری: برای سلامت پدر و مادر باید دور از هم بمانیم و یادشان کنیم

جهانگیری: برای سلامت پدر و مادر باید دور از هم بمانیم و یادشان کنیم

معاون اول رییس جمهوری با تبریک شب یلدا به هموطنان، نوشت: برای سلامت بزرگان، پدران و مادران خودمان باید دور از هم بمانیم و یادشان کنیم.

اسحاق جهانگیری در صفحه شخصی خود در اینستاگرام نوشت: ویروس کرونا نمی‌گذارد که امسال سنت دیرین و پر معنای یلدا را در دورهمی‌ها گرامی بداریم.

جهانگیری افزود: برای سلامت بزرگان و پدران و مادران خودمان باید دور از هم بمانیم و یادشان کنیم. یلدا آیین رویش ایرانی بر همه زنان و مردان و جوانان و پیران در همه جای ایران و در سراسر جهان مبارک.

جهانگیری روز شنبه نیز در یادداشتی در اینستاگرام با تبریک روز پرستار تاکید کرد که ویروس کرونا اکنون چشم فهم همه را از قدر و منزلت اجتماعی و اخلاقی پرستار باز کرده است.

جهانگیری افزود: میلاد خجسته سرمشق انسانیت و الگوی زن مسلمان؛ حضرت زینب کبری (س) و روز پرستار بر همه به ویژه پرستاران عزیز و فداکار مبارک.

وی ادامه داد: هر کس امروز به آرمان ها و ارزش های والای انسانی و اجتماعی می اندیشد، معنای آنها را در زندگی زنان و مردان پرستاری می بیند که برای نجات بیماران، کاستن از رنج آنان و بازگرداندن امید به زندگی دیگران، از سلامت و منفعت خود می گذرند.

معاون اول رییس جمهوری گفت: ویروس کرونا اکنون چشم فهم همه را از قدر و منزلت اجتماعی و اخلاقی پرستار باز کرده است.

جهانگیری افزود: به احترام همه پرستاران، ‌ همه پزشکان و همه دست اندرکاران درمان در سراسر کشور دست به دست هم دهیم و در مهار این بیماری لحظه ای تردید و تعلل نکنیم./ایرنا

کپی