اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹
نوش آبادی در دیدار با فرمانده ناجا:

دیدگاه کمیسیون امنیت ملی به بودجه حوزه نظامی و امنیتی مثبت

دیدگاه کمیسیون امنیت ملی به بودجه حوزه نظامی و امنیتی مثبت

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس شورای اسلامی گفت: دیدگاه کمیسیون امنیت ملی به بودجه حوزه نظامی و امنیتی مثبت است.

حسین نوش آبادی ظهر یکشنبه ۳۰ آذرماه در دیدار سردار حسین اشتری، فرمانده ناجا با آیت الله سید مرتضی محمودی گلپایگانی، امام جمعه و نماینده ولی فقیه در شهرستان ورامین با اشاره به اینکه امام جمعه ورامین کانون بسیار خوبی را در همه زمینه‌ها در این شهرستان ایجاد کرده اند، اظهار کرد: با توجه به اشراف بسیار خوبی که فرمانده ناجا به مسائل منطقه دارند، می‌دانید که جنوب شرق استان تهران با یک میلیون نفر جمعیت به مرکزیت ورامین حائز اهمیت بوده و نیازمند امنیت و لجستیک بیشتر می‌باشد.

نوش آبادی با بیان اینکه امروز امنیت کشور با مسائل اقتصادی گره خورده است، گفت: در زمینه امنیت و ایجاد فضای امن و سرشار از سلامت هر چقدر کار کنیم؛ مشکلات کمتر خواهد شد.

وی با بیان اینکه این منطقه به تعبیر مقام معظم رهبری دیار ۱۵ خرداد و سرزمین پاکان نام گرفته است، افزود:  تأمین برخی امکانات در خصوص موارد مطرح شده و توسعه کمی و کیفی کلانتری و پاسگاه‌های انتظامی از موارد مورد تاکید در این منطقه است.

نوش آبادی عنوان کرد: سه شهرستان ورامین، پیشوا و قرچک منطقه‌هایی مهاجر پذیر هستند و جمعیت این مناطق نسبت به میانگین کشوری رشد چشمگیری داشته و پیش بینی ما این است که تا ۱۰ سال آینده در جنوب شرق استان تهران یک و نیم میلیون نفر جمعیت را داشته باشیم.

نماینده مردم ورامین، پیشوا و قرچک در مجلس گفت: می‌خواهیم نسبت به مشکلاتی که عینی‌تر و عملیاتی تر است اقدام شود و باید اعلام کنیم که دیدگاه کمیسیون امنیت ملی نسبت به بودجه حوزه نظامی و امنیتی مثبت است و رشد قابل توجهی خواهد داشت./ایسنا

کپی