اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

واشنگتن: به تحریم‌ها علیه سوریه ادامه خواهیم داد

واشنگتن: به تحریم‌ها علیه سوریه ادامه خواهیم داد

دولت آمریکا از ادامه تحریم‌ها علیه دولت سوریه بر اساس قانون سزار خبر داد.

 به نقل از آر تی، واشنگتن اعلام کرد به تحریم‌هایی که علیه دولت سوریه به موجب قانون «سزار» اعمال کرده بود و بیش از ۹۰ فرد و نهاد سوری را در بر گرفته، ادامه خواهد داد.

سفارت آمریکا در سوریه در حساب خود در شبکه‌های اجتماعی در توییت‌هایی به زبان عربی و انگلیسی اعلام کرد دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا قانون «سزار» را یکسال پیش به منظور پاسخگو کردن بشار اسد و دولت او به امضا رساند.

در این توئیت همچنین ادعا شده است: از ان زمان ما تحریم‌هایی را بر بیش از ۹۰ فرد و نهاد به خاطر حمایت ان‌ها از رژیم اسد در ادامه این جنگ وحشیانه و بی مورد اعمال کردیم.

در ادامه این ادعا‌ها آمده است: واشنگتن به اعمال تحریم‌ها تا پایان کمپین خشونت بار علیه ملت سوریه و تا زمانی که دمشق گام‌هایی غیرقابل بازگشت را به سوی راه حلی سیاسی بردارد که با قطعنامه شورای امنیت شماره ۲۲۵۴ که تنها راه برای تحقق آینده‌ای با ثبات برای تمامی سوری هاست، هماهنگ باشد، ادامه خواهد داد.

گفتنی است آمریکا و کشور‌های غربی محاصره شدیدی را بر سوریه و ملت سوریه اعمال کرده اند که به کاهش سطح زندگیو افزایش قسمت‌ها به شکلس بی سابقه در این کشور منجر شده است.  / باشگاه خبرنگاران

کپی