اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

هیچ‌کدام از پرستاران استان زیر بار کرونا شانه خالی نکردند

هیچ‌کدام از پرستاران استان زیر بار کرونا شانه خالی نکردند

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان گفت: با وجود خطرات ناشی از این بیماری نوظهور،هیچ‌کدام از پرستاران استان شانه خالی نکردند.

دکتر نوید دانایی در گفت‌وگو با خبرنگاران در آیین تجلیل از پرستاران که به دلیل شیوع کرونا به صورت مجازی برگزار شد اظهار کرد: پرستاران و کادر درمان در بحران کروناویروس عملکرد بسیار درخشانی در استان داشتند و از همین رو در مقابل این همه ایثار و تعهد سرتعظیم فرود می آوریم.

وی با اشاره به برپایی جشن روز پرستار با حفظ فاصله گذاری اجتماعی افزود: ‌ امروز اگر چه از بعد فیزیکی از هم دور هستیم ‌اما قلبهای‌مان بیشتر از هر زمانی به هم نزدیک است.

دبیر ستاد استانی مقابله با کروناویروس با بیان اینکه کادر درمان علوم پزشکی سمنان و خصوصا جامعه پرستاری در جبهه مقابله با ویروس کرونا سنگ تمام گذاشتند خاطرنشان کرد: از روزی که ویروس کرونا همه گیر شد، احدی از پرستاران ما شانه خالی نکردند و جهادگرانه و ایثارگرانه پای کار ایستادند.

وی با اشاره به پرداخت مطالبات کادر درمان در استان افزود: با همکاری و مساعدت استاندار و مسئولان امر، تلاش کردیم تا در شرایط فعلی همه‌گیری ویروس کرونا و شرایط سخت موجود،  مطالبات پرستار و کادر درمان را پرداخت کنیم.

دکتر دانایی وعده داد:  در راستای ایجاد امنیت شغلی و همچنین جذب پرستاران و نیروهای شرکتی مجموعه دانشگاه علوم پزشکی سمنان و تخصیص سهمیه بیشتر در حوزه جذب پرستاران در این استان تلاش بیشتری کند.

وی اضافه کرد: امنیت شغلی مدافعان سلامت، به عملکرد مناسب این عزیزان است که خوشبختانه عملکرد بسیار مطلوب و درخشانی داشتند./ ایسنا

کپی