اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹
بدنبال قهرمانی در آسیا؛

سرمربی اولسان: قراردادم تمام شد؛ به خانه می‌روم تا استراحت کنم

سرمربی اولسان: قراردادم تمام شد؛ به خانه می‌روم تا استراحت کنم

سرمربی اولسان پس از قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا از پایان کارش با این تیم خبر داد و گفت: می‌خواهم به خانه بروم تا استراحت کنم.

کیم دو هون پس از قهرمانی تیمش در دیدار نهایی لیگ قهرمانان آسیا برابر پرسپولیس اظهار داشت: اگر نمی‌توانستیم به قهرمانی برسیم، باید رکوردی تلخ با نایب قهرمانی در سه جام بر جای می‌گذاشتیم، اما حالا لبخند می‌زنم.

وی افزود: شرایط پس از دو نایب قهرمانی در کره خیلی سخت بود و به همین خاطر اصلاً نمی‌خواستم به قطر بیایم اما فکر می‌کنم در قطر عملکرد خوبی داشتیم. امیدوارم این قهرمانی کمی آسایش و راحتی برای هواداران داشته باشد.

سرمربی اولسان با تمجید از شاگردانش خاطرنشان کرد:‌ از بازیکنانم تشکر می‌کنم که دویدند و جنگیدند و فداکاری کردند. بازیکنانی که مصدوم ماندند و به همین خاطر برخی از آنها حتی در کره ماندند. همچنین باید از مدیریت باشگاه به خاطر اعتمادی که به من داشت تشکر کنم. همچنین باید از پدرم تشکر کنم چرا که او کسی بود که خیلی به من کمک کرد اما از اوایل سال دیگر در بین ما نبود. او از آسمان به من انرژی مثبت داد.

وی ادامه داد: شاید فوتبال برای خیلی‌ها سرگرمی باشد اما برای من که دو تورنمنت را با نایب قهرمانی پشت سر گذاشتم شرایط اینگونه نبود و باید تیم هم در قطر قهرمان می‌شد. ما در قطر فوتبال خوبی ارائه دادیم  و این یک هنر است که  به هواداران آن چه دوست دارند را تقدیم می‌کنیم.

سرمربی اولسان در ادامه صحبت‌هایش عنوان کرد: به بازیکنانم افتخار می کنم که شگفت انگیز بودند و کار کردن با آنها یک افتخار بزرگ بود. من هم قراردادم به پایان رسید و می‌خواهم به خانه بروم تا بیشتر استراحت کنم./ ایرنا

بیشتر بخوانید:

پیام انگیزشی AFC برای پرسپولیس: قدرتمندتر برگرد

کپی