اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

انهدام باند سارقان منزل در"خرم آباد"

انهدام باند سارقان منزل  در"خرم آباد"

فرمانده انتظامی استان لرستان از انهدام باند 4 نفره سارقان منزل و کشف 20 میلیارد ریال اموال سرقتی در شهرستان "خرم آباد" خبر داد.

سردار"حاجی محمد مهدیان نسب"  اظهار داشت: در پی چندین فقره سرقت منزل در یکی از محله های شهر "خرم آباد" موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران قرارگرفت.

وی افزود: ماموران مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان تحقیقات گسترده ای را به صورت محسوس و نامحسوس انجام که منجر به شناسایی اعضای باند 4 نفره سارقان شد.

فرمانده انتظامی استان بیان داشت: ماموران با هماهنگی قضائی در عملیاتی یکی از سارقان را حین سرقت دستگیر و در عملیاتی دیگر نیز سایر اعضای باند که 3 نفر بودند در مخفیگاهشان شناسایی و دستگیر شدند.

این مقام انتظامی لرستان ادامه داد: در تحقیقات صورت گرفته مشخص شد، سرکرده باند سارقان که فردی سابقه دار و شرور است و دارای سوابق متعدد کیفری در شهرستان های مختلف از جمله ماکو، تهران و غیره بوده، پس از آزادی از زندان با همکاری اعضای باند مذکور سرقت های زیادی را مرتکب شده است.

وی با بیان اینکه سارقان در تحقیقات صورت گرفته به جرم خود اعتراف کرده اند، تصریح کرد: از مخفیگاه اعضای باند مقادیری طلاجات، یک دستگاه سواری بنز، یک دستگاه پژو207، یک دستگاه پژوه 405، 10 عدد برگ سفته و چک های سفید امضاء، 7 عدد فشنگ کلت کمری، 3 عدد چاقوی بزرگ و یک عدد ساطور کشف شد.

سردار مهدیان نسب در پایان با اشاره به اینکه کارشناسان ارزش اموال کشف شده را بالغ بر 20 میلیارد ریال برآورد کرده اند، به هم استانی ها توصیه کرد، ضمن توجه ویژه به هشدارهای پلیسی با رعایت نکات پیشگیرانه و نصب سیستم های بازدارنده و ایمنی مانع اعمال مجرمانه سارقان شوند.#پلیس

کپی