اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹

تیم ملی پومسه ناشنوایان ایران قهرمان مسابقات آزاد جهانی آفلاین شد

تیم ملی پومسه ناشنوایان ایران قهرمان مسابقات آزاد جهانی آفلاین شد

مسابقات آزاد جهانى پومسه آفلاین ناشنوایان به میزبانى کره جنوبى برگزار و تیم ملی پومسه کشورمان با کسب هفت مدال طلا، نقره و برنز قهرمان این مسابقات شد.

 این دوره از مسابقات با حضور 10 کشور ایران، کره جنوبی، یونان، روسیه، ترکیه، آلمان، تایلند، مکزیک، اوکراین و اندونزی برگزار شد و تیم ملى ایران در بخش پومسه انفرادی با مجموع شش ورزشکار در بخش بانوان و آقایان و در بخش تیمى مشترک (پیر) با دو تیم در این مسابقات حضور یافت.

در پایان این مسابقات تیم ایران با کسب (چهار مدال طلا، یک نقره و دو برنز) در جایگاه نخست تیمی قرار گرفت، تیم کره جنوبی با کسب یک مدال طلا، یک نقره و یک برنز در جایگاه دوم و تیم‌های یونان و روسیه هر کدام با کسب یک نقره و یک برنز در جایگاه سوم و چهارم این دوره از مسابقات قرار گرفتند.

با معرفی کمیته برگزارى مسابقات نفرات ذیل از تیم ایران در جایگاه اول تا سوم قرار گرفتند:

در بخش بانوان و رده سنى زیر 30 سال: مریم خدابنده صاحب مدال طلا شد و زهرا ابراهیمی در جایگاه سوم قرار گرفت.

در رده سنی بالای 30 سال: فاطمه زارع صاحب مدال طلا شد.

در بخش آقایان و در رده سنی زیر 30 سال: محمود اکبری به نشان طلا رسید و در رده سنی بالای 30 سال حسین کرمی در جایگاه سوم گرفت.

همچنین در بخش تیمى پِیر: محمود اکبرى حمیدى و زهرا ابراهیمى بر سکوی نخست قرار گرفتند و مرتضى رضاصفت و مریم خدابنده صاحب مدال نقره این دوره از رقابت‌ها شدند.

شایان ذکر است غلامرضا عزیزی رئیس انجمن، محسن سلطانی دبیر انجمن و پریسا خانی و مهدی صمدیان تبار سرمربی آقایان و بانوان، هدایت تیم ملی را برعهده داشتند./ روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های ناشنوایان

کپی