اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹

تهران ۴۶ شهید مدافع سلامت تقدیم کرده است

تهران ۴۶ شهید مدافع سلامت تقدیم کرده است

به گفته فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران، از شهادت ۴۶ مدافع سلامت در پایتخت و ۲۰۰ شهید مدافع سلامت از کادر بهداشتی و درمانی و پشتیبانی در سایر استانها خبر داد.

در آستانه روز پرستار دکتر زالی فرمانده ستاد عملیات فرماندهی مدیریت بیماری کرونا در کلانشهر تهران و مهندس پرویز فتاح رییس بنیاد مستضعفان انقلاب اسلامی با خانواده شهدای مدافع سلامت دیدار کردند و در حاشیه این دیدار دکتر زالی در سخنانی گفت: حجم قابل توجهی از همکاران مختلف در  نظام سلامت  در ۱۰ ماه گذشته به فرم سخت بیماری کرونا مبتلا شدند که عوارض طاقت فرسایی را تجربه کردند.

وی با اشاره به خواسته خانواده های شهدای مدافع سلامت از مردم خواست بیش از گذشته به رعایت شیوه نامه های بهداشتی و محدودیت ها برای شکست زنجیره انتقال ویروس توجه کنند زیرا هیچ چیز به اندازه همدلی و همگامی مردم  در تحقق این هدف نمی تواند کارساز و تاثیر گذار باشد .

براساس گزارش روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی شهیدبهشتی ، فرمانده ستاد عملیات مدیریت بیماری کرونای پایتخت از همه ایرانیان خواست برای جلوگیری از خستگی و فرسودگی کادر بهداشت و درمان با رعایت موازین بهداشتی باعث کاهش بار بیماری و شکستن زنجیره ویروس شوند./ایسنا 

 

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

 
  

کپی