اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

برنامه گول زننده رئال مادرید در روزهای پایانی سال ۲۰۲۰

برنامه گول زننده رئال مادرید در روزهای پایانی سال ۲۰۲۰

رئال مادرید تا پایان سال ۲۰۲۰ سه بازی پیش رو دارد که به ظاهر آسان می رسد اما در واقع این چنین نیستند.

 آخرین نتایج رئال مادرید نشان می دهند سفیدپوشان برابر حریفان بزرگ سفیدتر هستند تا مقابل تیم های کوچک تر. تنها شکست های مادرید برابر کادیس، شاختار (دو بار) و آلاوس رقم خورده اند. این در حالی است که سفیدپوشان برابر بارسلونا (۳ بر یک)، اینتر (۳ بر ۲ و ۲ بر صفر) و اتلتیکومادرید (۲ بر صفر) پیروز شدند.

بر این اساس مادرید سخت ترین هفته خود را پشت سر گذاشت و اکنون سه دیدار تا پایان سال پیش رو دارد که نسبت به سال گذشته آسان تر هستند اما با توجه به نتایج این تیم در این فصل بازی های پیچیده ای خواهند بود.

نخستین تقابل با ایبار در ایپوروآ خواهد بود که مادرید همیشه در این ورزشگاه دچار مشکل شده است‌. بازی بدون تماشاگر خواهد بود اما سفیدپوشان برابر تیمی قرار خواهند گرفت که به خوبی آن ها را می شناسد. تیم زین الدین زیدان برای حفظ رقابت صدرنشینی با اتلتیکو و رئال سوسیداد نیاز به پیروزی برابر ایبار دارد. این دیدار یکشنبه ساعت ۲۳:۳۰ برگزار می شود.

چهارشنبه مادرید به والدبباس برمی گردد تا برابر گرانادا بازی کند. حریف سفیدپوشان دوران افت خود را پشت سر گذاشته است و اکنون برای کسب امتیازها می جنگد. آخرین بازی تیم زیدان در سال ۲۰۲۰ برابر الچه خواهد بود. این دیدار چهارشنبه هفته آینده در ورزشگاه مارتینس والرو برگزار خواهد شد.

مادرید بر این اساس سال پر فراز و نشیب خود را به پایان خواهد رساند، تیمی که برابر بزرگان قابل اعتماد تر است تا تیم های کوچک تر./ایسنا

کپی