اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۵ بهمن ۱۳۹۹

قتل عام 5 عضو یک خانواده در تویسرکان/تصاویری از قربانیان/ جزئیات قتل از زبان دادستان

قتل عام 5 عضو یک خانواده در تویسرکان/تصاویری از قربانیان/ جزئیات قتل از زبان دادستان

جانشین انتظامی استان همدان با اشاره به کشف جسد ۲ عضو یک خانواده تویسرکانی در شب گذشته، گفت: پیگیری و تجسس عوامل و کارشناسان پلیس در خصوص بررسی ابعاد این حادثه، منجر به کشف جسد سه عضو دیگر این خانواده شد.

سرهنگ «رضا زارعی» پنجشنبه شب  افزود: شب گذشته و به دنبال کشف جسد ۲ عضو یک خانواده(پدر و دختر) در حوالی یک گاوداری واقع در شهرستان تویسرکان و مفقود شدن سه عضو دیگر خانواده، تلاش ها برای روشن کردن ابعاد حادثه و پیدا کردن مفقودین آغاز شد که امروز با کشف سه جسد دیگر، اجساد کشف شده از اعضای خانواده به ۵ مورد رسید.

وی اظهار داشت: صبح امروز تیم های انتظامی شهرستان تویسرکان، جسد سه عضو دیگر این خانواده شامل مادر و ۲ فرزند پسر را در حوالی گاوداری مورداشاره شناسایی و کشف کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان همدان در تشریح چگونگی کشف این اجساد و اطلاع از وقوع حادثه، تصریح کرد: فردی با مراجعه به گاوداری پسر عموی خود متوجه آثار خون در محل و همچنین غیبت بستگانش در محل میشود و بلافاصله موضوع را به مرکز فوریت های پلیسی ۱۱۰ گزارش می کند.

وی اظهار داشت: با اعلام موضوع، عوامل پلیس آگاهی و تیم بررسی صحنه جرم در محل حاضر و با بررسی دقیق محل، ابتدا جسد یک دختر را در فاصله ۱۰۰ متری گاوداری پیدا می کنند که به همین دلیل تحقیق دقیق در خصوص کشف علت حادثه در دستور کار پلیس قرار می‌گیرد.

جانشین فرمانده انتظامی استان همدان بدون ذکر جزییات این حادثه ادامه داد: عوامل پلیس آگاهی شهرستان در ادامه تجسس و تحقیق خود، جسد یک مرد(پدر دختر) را نیز در محل پیدا کردند و امروز نیز با کشف سه جسد دیگر، اجساد ۵ عضو این خانواده شناسایی و کشف شد.

سرهنگ زارعی با اشاره به تلاش های فنی و تخصصی پلیس آگاهی برای کشف زوایای پنهان این حادثه، تاکید کرد: اقدامات فنی و تخصصی پلیس برای کشف علت و عوامل وقوع این حادثه و قتل پنج عضو خانواده همچنان ادامه دارد که در حال حاضر از اعلام جزییات تا تکمیل پرونده معذور هستیم.ایرنا 


 جزییات قتل

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تویسرکان با تشریح جزییات قتل ۵ نفر از اعضای یک خانواده در این شهرستان گفت: افرادی در مظان ارتکاب این قتل هستند که توسط نیروی انتطامی شناسایی و دستور تعقیب آنان صادر شده است.
خبرگزاری میزان - علی بهادری، دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تویسرکان با تشریح جزییات قتل ۵ نفر از اعضای یک خانواده در این شهرستان از قتل پنج عضو یک خانواده شامل پدر، مادر، دختر و دو فرزند پسر خبر داد و گفت: ۲۵ آذرماه سال جاری به واسطه تماس یکی از بستگان این خانواده مبنی بر غیبت خانواده مقتول و مشاهده خون در اطراف گاوداری آن ها، پیگیری موضوع در دستور کار قرار گرفت.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تویسرکان اظهار کرد: در همان شب نخست، جسد دختری حدوداً ۳۰ ساله در باغ نزدیک به گاوداری در حوالی روستای مرادآباد کشف شد؛ اما خبری از دیگر اجساد نبود، از این رو تیم تجسس با همراهی سگ‌های جسدیاب و با کمک هلال احمر به منطقه اعزام شدند.

وی با بیان اینکه جسد پدر خانواده نیز به فاصله حدود ۱۰۰ متری تا محل یافتن جسد دختر پیدا شد، افزود: شواهد اولیه نشان می‌داد که قاتل یا قاتلان، مادر خانواده همراه دو فرزند پسرش را پس از قتل، درون چاه آبی به عمق ۷۰ متر رها کرده باشند.

بهادری تصریح کرد: از این رو با چرثقیل و یک تیم غواصی اجساد مادر و یک فرزند پسر از درون چاه بیرون آورده شد.

دادستان عمومی و انقلاب شهرستان تویسرکان با بیان اینکه جستجو‌ها جهت یافن جسد پسر دیگر این خانواده ادامه دارد، عنوان کرد: هرچند تا جواب پزشکی قانونی اعلام نشود نمی‌توان علت اصلی مرگ را به طور شفاف گفت؛ اما ظواهر امر نشان از این دارد که مقتولان بر اثر ضربه با شی سخت به قتل رسیده اند.

وی با بیان اینکه افرادی در مظان ارتکاب این قتل هستند که توسط نیروی انتطامی شناسایی و دستور تعقیب آنان صادر شده است، تأکید کرد: فعلا انگیزه قتل مشخص نیست و بی تردید هر زمان که ابعاد تازه تری از این جنایت کشف شود بلافاصله موضوع برای مردم شفاف سازی خواهد شد./میزان 

 

کپی