اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۹

فکری: به حکم کمیته تعیین وضعیت اعتراض می‌کنم/ قایدی از تعویض دلخور نبود

فکری: به حکم کمیته تعیین وضعیت اعتراض می‌کنم/ قایدی از تعویض دلخور نبود

سرمربی تیم فوتبال استقلال می‌گوید مهاجم تیمش هنگام تعویض در بازی با شهر خودرو ناراحت و دلخور نبود.

محمود فکری، سرمربی تیم فوتبال استقلال در نشست خبری بعد از پیروزی تیمش برابر شهر خودرو اظهار کرد: باید از بازیکنانم تشکر کنم و به مجموعه تیم و کسانی که در استقلال زحمت می‌کشند، تبریک بگویم. خدا را شکر توانستیم بازی خوبی امروز ارائه بدهیم. در مجموع بازی قشنگی شد. از طرف هر دو تیم بازی جوانمردانه‌ای برگزار شد. بازی در هر دو نیمه صحنه‌های خیلی خوبی داشت و هر بیننده‌ای لذت می‌برد. خدا را شکر توانستیم از بازی برنده بیرون بیاییم. به تیم حریف هم خسته نباشید می‌گویم. ان‌شاءالله در بازی‌های آینده موفق باشند.

او درباره تیم شهر خودرو هم بیان کرد: این تیم بازی خیلی خوبی ارائه داد. هم قبل و هم بعد از ۱۰ نفره شدن، شهرخودرو بازی زیبایی ارائه داد. خیلی جاها ما را ازذیت کردند و فشار زیادی روی دروازه‌مان آوردند. زمانی که ما به گل رسیدیم، آن‌ها هم موقعیت‌های خوبی داشتند که می‌توانستند به گل برسند و بازی برابر شود. شاید ما کمی خوش شانس بودیم و تیر دروازه نگذاشت حریف به گل برسد. در مجموع شهر خودرو تیم بسیار خوب و یکدستی است و بازیکنان خوبی دارد. مربی این تیم جوان است اما مربیان با تجربه‌ای کنارش هستند. فکر می‌کنم شهر خودرو می‌تواند هم بازی‌های خوبی ارائه دهد و هم نتایج خوبی کسب کند و بالای جدول باشد.

فکری درباره تعویض محمد نادری هم توضیح داد: وضعیت او در حال بررسی است. فردا باید از زانویش عکس بگیرند. ان‌شاءالله که مشکل خاصی نداشته باشد.

سرمربی استقلال درباره اینکه آیا مهدی قایدی هنگام تعویضش دلخور بود یا خیر هم، گفت:‌ من چیز خاصی ندیدم که او دلخور یا ناراحت باشد. بازیکن شاید دوست داشته باشد ۹۰ دقیقه در زمین بازی کند. او بازیکنی است که در بازی‌های قبلی برای ما کامل بازی کرد. با توجه به اینکه ما با دو گل جلو بودیم نیاز بود که او را تعویض کنیم تا استراحت کند و در بازی‌های آینده بیشتر و بهتر به ما کمک کند.

او ادامه داد:‌ ما در رختکن به بازیکنان سپرده بودیم که در درجه اول دو گل را حفظ کنند و بعد از آن در ضد حملات و موقعیت‌هایی که از اشتباهات حریف به دست می‌آوریم به گل برسیم ولی نتوانستیم به گل‌های بعدی برسیم. برای ما خیلی مهم بود که بدون گل خورده بیرون بیاییم.

سرمربی استقلال درباره حکم کمیته تعیین وضعیت فدراسیون فوتبال مبنی بر پرداخت غرامت نساجی هم اظهار کرد: این موضوع درباره بازی نیست و من لازم نمی‌بینم درباره آن صحبت کنم. فقط بگویم که ما اعتراض می‌کنیم تا ببینیم کمیته استیناف چه نظری می‌دهد.

فکری در پاسخ به این پرسش که داوری این بازی نیاز به صحبتی ندارد هم گفت: مگر بازی‌های دیگر نیاز داشت؟ فکر نمی‌کنم داوری امروز به ضرر شهر خودرو بوده باشد. در مجموع داوری اشتباه خاص آنچنانی نداشت که دو طرف ضرر بکنند. داوری امروز خوب بود و جای تشکر و خسته نباشید دارد.

او در پاسخ به این پرسش که آیا امیدرضا روانخواه قرار است به کادر فنی استقلال اضافه شود یا خیر هم توضیح داد:‌ در حال حاضر تصمیم خاصی گرفته نشده است و با کسی هم صحبتی نشده است. اگر نیاز ببینیم در هر بخشی کسی را اضافه کنیم آن تصمیم را هم می‌گیریم./ ایسنا

بیشتر بخوانید:

عبور فکری از بحران/ صعود آبی پوشان به صدر جدول با برتری مقابل شاگردان رحمتی

کپی