اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

پیروزی نیروی‌ زمینی شهید شاملی مقابل ذوب آهن در لیگ برتر هندبال/ زمان برگزاری مرحله دوم دور برگشت

پیروزی نیروی‌ زمینی شهید شاملی مقابل ذوب آهن در لیگ برتر هندبال/ زمان برگزاری مرحله دوم دور برگشت

تیم هندبال نیروی زمینی شهید شاملی کازرون در نخستین بازی امروز موفق شد در دیداری نزدیک بر ذوب آهن اصفهان غلبه کند.

پنجمین روز از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور، گرامی‌داشت سردار شهید پورجعفری امروز یکشنبه ۲۳ آذرماه با پیروزی تیم نیروی زمینی شهید شاملی به پایان رسید.

درنخستین مسابقه امروز تیم‌های نیروی زمینی شهید شاملی کازرون و ذوب آهن اصفهان از ساعت ۱۳ مقابل هم صف آرایی کردند و رقابت پایاپایی را از خود به نمایش گذاشتند و در پایان این تیم نیروی زمینی شهید شاملی بود که توانست با حساب ۳۱ بر ۳۰ تیم ذوب آهن را شکست دهد.

دور برگشت مسابقات لیگ برتر هندبال آقایان که نوزدهم آذر ماه در سالن پوریای ولی دانشگاه آزاد شیراز آغاز تا روز بیست و چهارم آذرماه ادامه دارد.

زمان برگزاری مرحله دوم دور برگشت

مرحله دوم از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور در دهه دوم دی‌ماه به صورت متمرکز برگزار خواهد شد.

مرحله اول از دور برگشت رقابت‌های لیگ برتر هندبال مردان باشگاه‌های کشور از ۱۹ تا ۲۴ آذرماه در شیراز در حال برگزاری است و فردا به پایان می‌رسد.

بر اساس اعلام کمیته مسابقات طبق قوانین برگزاری این رقابت‌ها فرمول جدول رده‌بندی بر اساس امتیازات کسب شده توسط تیم‌ها خواهد بود و در صورت مساوی بودن بر اساس آئین نامه مسابقات امتیازات تیم‌ها، بازی رو در رو دو تیم در نظر گرفته خواهد شد و سپس تفاضل بازی‌های رو در رو جهت کسب جایگاه بالاتر مد نظر قرار خواهد گرفت.

مرحله دوم این رقابت‌ها هم در دی ماه به صورت متمرکز برگزار خواهد شد و سپس در پایان مرحله دوم، سه تیم برتر گروه الف و ب در مرحله بعد در یک گروه شش تیمی جهت کسب مقام‌های اول تا ششم با هم رقابت می‌کنند و سه تیم دوم هر گروه نیز برای تعیین مقام‌های هفتم تا دوازدهم با هم پیکار خواهند کرد./ فدراسیون هندبال

کپی