اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

ماجرای توهین صداوسیما به رانندگان تاکسی/ واکنش تاکسیرانی

ماجرای توهین صداوسیما به رانندگان تاکسی/ واکنش تاکسیرانی

سازمان تاکسیرانی شهر تهران طی اطلاعیه ای نسبت به سوال عجیب مجری برنامه دستپخت و توهین به رانندگان تاکسی واکنش نشان داد.

سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران در واکنش به سوال مجری برنامه دستپخت مورخ ۲۲ .۹. ۹۹ به قشر خدوم تاکسیران اطلاعیه ای را صادر کرد که در این اطلاعیه آمده است: "به عنوان نماینده خانواده بزرگ تاکسیرانی شهر تهران برآن شدیم تا در مواجهه با سوال پرحاشیه مجری برنامه دستپخت با مضمون: بابات راننده تاکسی است پیش دوستات ناراحت نمی شی؟ با انتشار این متن از منزلت و جایگاه شریف تاکسیرانان خدوم پایتخت و خانواده محترم آنها دفاع کنیم، چرا که شایسته نیست این قشر خدوم و زحمت کش از سوی رسانه ملی که باید مروج فرهنگ اسلامی ایرانی باشد مورد توهین قرار بگیرند.
ناوگان عظیم و گسترده تاکسیرانی گزینه اول در امر جابجایی و سرویس دهی به شهروندان به خصوص در شرایط کنونی شیوع بیماری کرونا به شمار می آیند و طی یک سال گذشته به عنوان قشر آسیب پذیر متحمل دغدغه های معیشتی و همچنین از دست دادن عزیزان خود شده اند.
خودروی تاکسی و شغل شریف تاکسیرانی ضمن فعالیت در شرایط سخت کاری، همواره تداعی اعتماد و اطمینان خاطر در شهروندان بوده و این مهم ارزشمند و قابل ستایش است.
این اطلاعیه برای دفاع از تاکسیرانان خدوم، مسئولیت پذیر و باوجدان صادر شده است و به حق، تمامی شهروندان محترم، خود شاهد تلاش متعهدانه تاکسیرانان تهرانی هستند."

---

/ایسنا

انتقاد تاکسیرانی به توهین صدا و سیما به رانندگان تاکسی

کپی