اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹

خواهران منصوریان بخشیده شدند

خواهران منصوریان بخشیده شدند

محرومیت خواهران منصوریان با رای کمیته استیناف فدراسیون ووشو، بخشیده شدند.

فدراسیون ووشو نوشت: کمیته استیناف فدراسیون ووشو پس از درخواست تجدیدنظرخواهی سرکار خانم «سهیلا منصوریان» نسبت به رای کمیته انضباطی فدراسیون ووشوی جمهوری اسلامی ایران، مطابق با ماده ۹ آیین نامه انضباطی و تقاضای حاکی از تعهد برای عدم تکرار خطای گذشته، نگاه حمایتی فدراسیون ووشو نسبت به قهرمانان و همچنین فقدان سابقه محکومیت قطعی در رکن قضایی ووشو، محرومیت باقی مانده وی را مورد بخشش قرار داد.

همچنین در خصوص تجدید نظرخواهی سرکار خانم «شهربانو منصوریان» نسبت به رای کمیته انضباطی، با توجه به تقاضای حاکی از تعهد برای عدم تکرار خطای گذشته، نگاه حمایتی نسبت به قهرمانان و افتخارآفرینان ووشو و فقدان سابقه محکویت قطعی در رکن قضایی ووشو، محرومیت باقی مانده وی به مدت یک سال به حالت تعلیق درآمد.

کمیته استیناف فدراسیون ووشو در خصوص درخواست تجدیدنظرخواهی خانم‎ها «هاجر نصیری زاده» ،«فرزانه قیصری» و «معصومه اژدر بروجردی» نسبت به رای کمیته انضباطی هیئت ووشو لرستان، پس از بررسی محتویات پرونده و استدلال مندرج در رای صادره، ایراد وارده بر دادنامه معترض عنه را وارد دانسته و رای صادره در خصوص تنزیل درجه داوری وی را ابطال نبود.

در خصوص الباقی رای صادره ایراد و اعتراض موثری که خدشه بر دادنامه وارد نیامد، به عمل نیامده مستندا به آئین نامه انضباطی، ضمن رد اعتراض دادنامه صادره را تائید می‌کند و لازم الاجرا است.

/ایسنا 

کپی