اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۳ اسفند ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

بیانی: استقلال مقابل پیکان ضعف فنی داشت

بیانی: استقلال مقابل پیکان ضعف فنی داشت

پیشکسوت استقلال گفت: نباید از ضعف‌های فنی استقلال در بازی با پیکان گذشت و البته محمود فکری وظیفه دارد در تمرینات باقیمانده تا زمان بازی با صنعت نفت آبادان نقاط ضعف تیم خود را برطرف کند.

«شاهرخ بیانی» روز پنجشنبه در گفتگو با خبرنگار ورزشی ایرنا اظهار داشت: کیفیت نامناسب چمن ورزشگاه شهر قدس باعث شد تا دو تیم استقلال و پیکان نتوانند نمایش قابل قبولی را به اجرا بگذارند.

وی افزود: متاسفانه مسوولان سازمان لیگ به اعتراض استقلالی‌ها مبنی بر تغییر محل بازی توجه‌ نکردند و این باعث تعجب است چرا بالاترین سطح فوتبال باشگاهی ایران باید در چنین زمینی برگزار شود.

پیشکسوت استقلال خاطر نشان کرد: پیکان به یک بازی بسته و کاملا تدافعی روی آورده بود و می‌خواست به یک امتیاز این مسابقه برسد که در نهایت با دفاع اتوبوسی به هدف خود رسید.

بیانی تصریح کرد: البته نباید از ضعف‌های فنی استقلال در بازی با پیکان گذشت و محمود فکری وظیفه دارد در تمرینات باقیمانده تا بازی با صنعت نفت آبادان نقاط ضعف تیمش را برطرف کند.

وی تاکید کرد: استقلال با مشکل هافبک طراح در میانه میدان روبروست و این ضعف در تمام بازی‌هایی که در این فصل انجام داده است به چشم می‌خورد.

بازیکن اسبق استقلال در پایان گفت: بازی با صنعت نفت آبادان همیشه برای استقلال دشوار بوده است و به طور حتم آبی‌پوشان کار سختی را برابر این تیم پیش رو خواهند داشت.

تیم فوتبال استقلال روز سه‌شنبه و در هفته چهارم لیگ برتر باشگاه‌های ایران در ورزشگاه شهر قدس مقابل پیکان با تساوی بدون گل متوقف شد. آبی‌پوشان روز دوشنبه (۱۷ آذر) و در هفته پنجم لیگ برتر در تهران میزبان صنعت نفت آبادان هستند که از ساعت ۱۶:۱۵ در ورزشگاه آزادی تهران برگزار خواهد شد.



 

کپی