اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

خورشیدی: احتمال حضور «رستمی» در اردوی بعدی وجود دارد

خورشیدی: احتمال حضور «رستمی» در اردوی بعدی وجود دارد

مربی تیم ملی وزنه‌برداری گفت: «کیانوش رستمی» با توافق فدراسیون در اردوی اول شرکت نکرد اما احتمال دارد که در اردوی بعدی حضور یابد.

اکبر خورشیدی  اظهار داشت: کیانوش رستمی با فدراسیون به توافق رسید تا در اردوی اول شرکت نکند و خود به تنهایی تمرین می‌کرد اما احتمال دارد که در اردوهای بعدی شرکت کند. ‌

وی با اشاره به اینکه رستمی در هفته اول لیگ برتر وزنه‌برداری حضور می‌یابد، گفت: وی عضو تیم کرمان است و با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مسابقات لیگ شرکت می‌کند.

مربی تیم ملی وزنه‌برداری ادامه داد: به دلیل آنکه چیزی تا آغاز لیگ وزنه‌برداری باقی نمانده است فعلا وزنه‌برداران را در اختیار باشگاه‌ها گذاشتیم تا وزنه بزنند. شرایط  آنان خوب است و نتیجه رکورد این وزنه‌برداران را در هفته اول لیگ خواهیم دید.

وی درخصوص وضعیت سهراب مرادی یادآور شد: وقفه‌ای به دلیل آسیب دیدگی او ایجاد شد اما وی با انگیزه خوب در اردو حضور یافت و شرایط خوبی دارد منتهی در لیگ برتر شرکت نمی‌کند و با هیچ تیمی قرارداد نبسته است.

مشاور فنی تیم ملی وزنه‌برداری زنان درخصوص اردوی ادواری ملی‌پوشان گفت: با برنامه ریزی کامل این اردو را شروع کردیم و با توجه به شرایط سخت کرونا و رعایت پروتکل بهداشتی و حفظ قرنطینه ورزشکاران اردوی آنان را ادامه می‌دهیم. تمرینات و شرایط اردو خوب است و به‌دنبال آمادگی ۸۰ درصدی وزنه‌برداران برای حضور در مسابقات قهرمانی آسیا هستیم.

وی اضافه کرد: این اردو به صورت ادواری برگزار شد تا به وزنه‌برداران جوان و نوجوان بها بدهیم تا اگر مسابقات برون مرزی اعلام شد غافلگیر نشویم و آنان آمادگی کاملی داشته باشند.

خورشیدی درباره مصدومیت و جراحی الهام حسینی خاطرنشان کرد: حسینی یکی از وزنه‌برداران خوب ماست و شرایط مناسبی داشته اما مدت‌ها بود که از ناحیه زانو احساس ناراحتی می‌کرد و با توجه به پیگیری‌های دکتر باقری نایب رییس فدراسیون و فدراسیون پزشکی ورزشی پای او تحت عمل جراحی قرار گرفت و تا ۲۰ روز آینده به تمرینات بازمی‌گردد.

وی افزود: حسینی فعلا در سالن وزنه‌برداری و در اردو حضور دارد اما تنها تمرینات سبک انجام می‌دهد و به نرمش و بدن سازی می‌پردازد. هر چند آسیب دیدگی همواره گریبانگیر بیشتر وزنه‌برداران است اما حسینی هم به زودی بازمی‌گردد و با توجه به اینکه کیهانی عمل را انجام داده است در آینده نزدیک شاهد بهبود او خواهیم بود.

مشاور فنی تیم ملی وزنه‌برداری زنان گفت: شرایط اردو تاکنون مساعد  و تمرینات خوب بود و وضعیت وزنه‌برداران راضی کننده است. امیدواری در بخش زنان وجود دارد و خبرهای خوبی را در آینده در این عرصه خواهیم شنید./ایرنا 

کپی