اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

اعتراف سارق سابقه داربه 100 فقره سرقت

اعتراف سارق سابقه داربه 100 فقره سرقت

رییس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ از دستگیری سارق سابقه دار محتویات داخل خودرو و کشف 100 فقره سرقت خبر داد .

به گزارش خبرنگار ایران آنلاین ، سرهنگ کارآگاه "سعید مجیدی" گفت : پرونده ای با موضوع سرقت داخل خودرو به دادخواهی یک شهروند خانم ، به پایگاه چهارم پلیس آگاهی واصل و برای رسیدگی تخصصی در اختیار کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت داخل خودرو پلیس آگاهی قرار می گیرد .
از شاکی تحقیقات بعمل آمده که بیان داشت : خودروی پرایدم را نبش خیابان رازانی پارک ، و در زمان مراجعت، متوجه شدم یک نفر جوان با قدی بلند در حال سرقت لوازم خودروام می باشد که با مشاهده من لوازم داخل داشبورد و ضبط خودرو که ارزشی در حدود 3 میلیون تومان داشت را برداشته و متواری می شود .
سرهنگ مجیدی گفت : با ثبت اظهارت شاکی کارآگاهان تحقیقات خود را معطوف به کشف و پی جویی جرم کرده و پس از بازدید میدانی صحنه سرقت مشخص می گردد سرقت توسط یکی از مجرمان حرفه ای و سابقه دار به نام مصطفی صورت گرفته است .
با شناسایی مجرم کارآگاهان با بهره گیری از شیوهای نوین کشف جرم موفق می شوند مخفیگاه مصطفی که یکی از سارقان سابقه دار در زمینه سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو بود را شناسایی نمایند که با هماهنگی مقام قضایی و در عملیاتی پلیسی و غافلگیرانه در منزلش دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل می گردد .
مصطفی پس از دستگیری به جرم خود معترف و اظهار داشت : علاوه بر سرقت از شاکی یکصد فقره سرقت لوازم و محتویات داخل خودرو دیگر نیز انجام داده ام و اموال را به صورت دست فروشی به رهگذران به فروش رسانده ام .
رییس پایگاه چهارم پلیس آگاهی تهران بزرگ در پایان گفت : با اعتراف صریح مصطفی به بزه انتسابی و شناسایی سایر شکات مشخص شد ارزش ریالی مجموع سرقت ها بیش از 200 میلیون تومان می باشد که برابر دستور مقام محترم قضایی متهم روانه زندان گردید .

کپی