اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

دستگیری اوباش قمه به دست فراری در شمال غرب کشور

دستگیری اوباش قمه به دست فراری در شمال غرب کشور

رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی پایتخت از شناسایی و دستگیری سه نفر از اوباشی که با در دست داشتن قمه و عربده کشی در منطقه شهرری دست به شرارت و ایجاد رعب و وحشت و ضرب و جرح چندتن از شهروندان کرده بودند خبر داد.

به گزارش ایران انلاین ،سرهنگ"سید محمد گنجه"در تشریح این خبر،گفت: اواخر ماه گذشته گزارشی مبنی بر قمه کشی چند تن از اراذل و اوباش جنوب تهران که ضمن شرارت و ایجاد رعب و وحشت اقدام به ضرب و جرح چند نفر از شهروندان ساکن در منطقه شهرری کرده بودند به مرکز 110اعلام که بلافاصله تیم های عملیاتی پلیس امنیت عمومی وارد عمل شده و به محل درگیری اعزام شدند.
این مقام انتظامی در ادامه با بیان اینکه عاملان این نزاع و درگیری قبل از حضور مأموران،از محل متواری شده،افزود:در بررسی و تحقیقات صورت گرفته مشخص شد،سه تن از اراذل و اوباش سابقه دار منطقه به دلیل اختلاف حساب و قدرتمایی دست به این شرارت زده اند.
وی ادامه داد:در پایش اطلاعاتی و بررسی دوربین های مداربسته محل وقوع جرم،هویت متهمان شناسایی و پس از اخذ دستور قضایی،مأموران پلیس موفق شدند روز گذشته هر 3 آنها را در حالی که به یکی از استان های شمال غربی کشور گریخته بودند طی چند عملیات جداگانه در مخفیگاهشان دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی انتقال دهند.
رئیس پایگاه نهم پلیس امنیت عمومی تهران بزرگ با اشاره به اینکه این افراد شرور به جرم خود اعتراف کرده اند،بیان داشت:متهمان دستگیر شده با تشکیل پرونده به دادسرا اعزام و با قرار چندین میلیاردی روانه زندان شدند.
گنجه در پایان خاطرنشان کرد:پلیس اجازه قدرتنمایی و اخلال در نظم عمومی به هیچ فردی را نخواهد داد و با هماهنگی مراجع قضایی با مخلین و افراد خاطی برابر قانون برخورد خواهد کرد.

کپی