اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹

کلمات کلیدی
استاندار خبر داد:

خروج استان مرکزی از شرایط قرمز/احتمال ادامه ممنوعیت تردد شبانه در شهرهای نارنجی

خروج استان مرکزی از شرایط قرمز/احتمال ادامه ممنوعیت تردد شبانه در شهرهای نارنجی

استاندار مرکزی با اشاره به اعمال محدودیت‌های اخیر، از خروج استان از وضعیت قرمز خبر داد و گفت: از روز شنبه 15 آذرماه اعمال محدودیت ها در استان طبق شرایط نارنجی و زرد اعمال می شود.

سید علی آقازاده با تاکید بر اینکه البته امروز و فردا محدودیت های اخیر باید به صورت کامل و تضمین شده انجام گیرد، گفت: بر همین اساس وضعیت اعمال محدودیت تا پایان هفته جاری تغییر نمی کند و شهرهایی که دارای وضعیت قرمز بوده اند مانند اراک، ساوه، خمین، شازند و کمیجان همچنان شامل اعمال محدودیت ها هستند.

آقازاده با بیان اینکه همکاری مردم در جریان این محدودیت ها باعث شد در حال حاضر شهری در استان مرکزی در وضعیت قرمز نباشد، تصریح کرد: از روز شنبه سطح هشدار در استان به نارنجی و زرد تبدیل می شود و در جلسه ستاد مدیریت کرونای استان که فردا برگزار خواهد شد، نیز تصمیمات لازم برای هفته آتی اتخاذ می شود.

استاندار مرکزی با اشاره به اینکه به ستاد ملی مقابله با کرونا پیشنهاد می دهیم که ممنوعیت تردد شبانه همچنان در کشور و استان مرکزی برقرار باشد، افزود: در جلسه فردا در این خصوص که تا زمان عبور از موج حضور مردم در بیرون از منزل یا مهمانی های شب یلدا، در شهرهای نارنجی ممنوعیت تردد شبانه از ساعت 21 تا 4 بامداد همچنان ادامه داشته باشد، تصمیم می گیریم./ ایسنا

کپی