اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

کشف محموله 50 میلیاردی سنگ برش در "اندیمشک"

کشف محموله 50 میلیاردی سنگ برش در "اندیمشک"

فرمانده انتظامی استان خوزستان با اعلام توقیف یک دستگاه تریلی کشنده از کشف 50 میلیارد ریال دستگاه برش سنگ در شهرستان "اندیشمک" خبر داد.

 سردار "سید محمد صالحی" در تشریح جزئیات این خبر گفت: در ادامه مبارزه بی‌امان پلیس با قاچاق کالا و ارز، ماموران پلیس امنیت اقتصادی استان با همکاری عوامل پاسگاه انتظامی ایست بازرسی"پل زال" شهرستان "اندیمشک" با کار اطلاعاتی به یک دستگاه خودروی تریلی حامل بار قاچاق مشکوک و آن را برای بررسی بیشتر متوقف کردند.

وی با بیان اینکه ماموران در بازرسی از خودروی توقیفی 464 دستگاه برش سنگ قاچاق فاقد مدارک مثبت گمرکی کشف کردند، گفت: کارشناسان ارزش بار مکشوفه را بالغ بر 50 میلیارد ریال برآورد کرده‌اند.

فرمانده انتظامی استان با اشاره به اینکه در این رابطه 2 متهم دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مرجع قضائی تحویل داده شدند، افزود: برخورد قاطعانه با پدیده شوم قاچاق از مطالبات مردم و مسئولان بوده و نیروی انتظامی در این راستا با تمام توان تلاش خواهد کرد و ما به افراد فرصت طلب و سودجو که با قاچاق کالا باعث رکود و ایجاد مانع در جهش تولید در کشور می شوند، اجازه سوء استفاده نخواهیم داد.$پلیس 

کپی