اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹

بیانیه مجریان و گویندگان صداوسیما در محکومیت ترور شهید فخری زاده

بیانیه مجریان و گویندگان صداوسیما در محکومیت ترور شهید فخری زاده

بیش از ۲۰۰ نفر از مجریان و گویندگان سازمان صداوسیما در بیانیه‌ای ضمن اعلام همراهی و همدلی با آرمان‌های شهید محسن فخری‌زاده، خواستار برخود قاطع با عاملان این ترور شدند.

متن این بیانیه به شرح زیر است:

«بسم ربّ الشهداء و الصدیقین

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ
فَمِنهُم مَن قَضیٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا

هر که را صبح شهادت نیست شام مرگ هست
بی شهادت مرگ با خسران چه فرقی میکند ؟!

شاهدان شهید، دلاوران و آزادگانی هستند که در راه نیل به هدف قدسی خود که همانا آزادی جان از قید نفس و رشد و اعتلای سایر انسان‌هاست، جان خویش را در طبق اخلاص نهاده و تقدیم پروردگار می‌کنند تا دروازه های سعادت ابدی را به روی همگان بگشایند.
شهیدان میهمان پروردگار خویشند و مردمان، میهمان خوان کرامت آنان.

شهادتِ این حق پرستان است که هول مرگ را از دل‌ها زدوده و شور و اشتیاقی از جنس مکتب حسینی (سلام‌الله‌علیه) را بر عالم جان جلوه‌گر می‌کند.

و اینک در این مسیر، بار دیگر دست پلید ایادی شیطان به خون آزاد مردی با ایمان، آغشته شد که سراسر عمر شریف خویش را در راه بندگی پروردگار، بسط علم و خدمت به خلق خدا صرف کرده بود و چون شمع فروزان، وجودش هراسی از سوختن نداشت و عاقبت پروانه وار پرکشید.

گرچه آیینه‌ی وجود دانشمند ممتاز و برجسته هسته ای و دفاعی کشور «استادشهید محسن فخری زاده» به‌ظاهر شکسته شد اما قطعه قطعه‌ی این آینه، تصاویر بی‌شماری از بینش و روش متعالی او را در سراسر جهان منعکس خواهد کرد. ما نیز در این مسیر نورانی که به حکومت موعود بزرگ جهان، حضرت مهدی صاحب الزمان (عجل‌الله‌فرجه‌) منتهی خواهد شد، همچنان مصمم و استوار گام برداریم.
جامعه‌ی مجریان و گویندگان رسانه‌ی ملی، این ضایعه‌ی دردناک را به محضر امام عصر ارواحنا فداه ، رهبر معظم انقلاب اسلامی ، ملت سرافراز ایران اسلامی و خانواده‌ی پر افتخار آن شهید مظلوم تبریک و تسلیت عرض نموده و چشم انتظار برخورد قاطع و کوبنده‌ی توأم با بصیرت با آمران و عاملان این اقدام جنایتکارانه خواهد بود.

و سیعلم الذین ظلموا ای منقلب ینقلبون

١٣٩٩/٩/۱۲
مجریان و گویندگان رسانه ملی»

کپی