اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

رمزگشایی از 40 فقره جیب بری در تهران

رمزگشایی از 40 فقره جیب بری در تهران

رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی از دستگیری 3 تن از اعضای باند 4نفره جیب بران ایستگاه های شلوغ اتوبوس BRT و کشف 40 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش ایران انلاین ،سرهنگ کارآگاه "علی عزیزخانی " در این تشریح خبر گفت : بیست و هفتم آبان ماه پرونده ای با موضوع جیب بری و دستگیری سه نفر به نام های بهروز، سهراب و نادر توسط گشت کلانتری 129 جامی برای رسیدگی تخصصی به پایگاه هشتم پلیس آگاهی ارجاع شد و تیمی از کارآگاهان پایگاه هشتم مسئولیت پرونده را برعهده گرفتند.
وی بیان داشت : محتویات پرونده حاکی از آن بود متهمان در ایستگاه خطوط اتوبوس BRT خیابان حضرت ولیعصر(عج) در حال پرسه زنی بوده اند که توسط ماموران  کلانتری جامی دستگیر و در بازرسی از آنان  2 دستگاه گوشی سرقتی کشف و متهمان با دستور قضائی  در اختیار پایگاه هشتم پلیس آگاهی قرار گرفته است.
رئیس پایگاه هشتم پلیس آگاهی تهران با اشاره به اینکه در رصد های اطلاعاتی و بررسی سوابق متهمان مشخص شد که هر سه متهم سابقه دار بوده و پیش تر به همین جرم دستگیر شده اند، گفت: متهمان به  40 فقره جیب بری بصورت باندی و چهار نفره با همدستی فرد دیگری به نام وحید اقرار و اظهار داشتند که گوشی های سرقتی را به شخصی بنام شهروز در غرب تهران فروخته اند و از مجموع سرقت ها بیش از یک میلیارد ریال  به دست آورده اند .
این مقام پلیسی افزود: با تلاش مستمر کارآگاهان دایره مبارزه با سرقت های خاص پایگاه هشتم پلیس آگاهی تاکنون 12 تن  از مال باختگان شناسایی و 21 دستگاه گوشی سرقتی نیز از مخفیگاه متهمان کشف و تحقیقات پلیسی کماکان برای دستگیری سایر اعضای باند و جرائم مشابه ادامه دارد.

کپی