اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

جزئیات انفجارخونین خانه مسکونی در خرم آباد

جزئیات انفجارخونین خانه مسکونی در خرم آباد

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری خرم‌آباد از انفجار یک منزل مسکونی در منطقه آبشارها شهر خرم‌آباد خبر داد.

مهرداد فلاح گفت: صبح امروز سه شنبه وقوع یک انفجار به سازمان آتش نشانی گزارش شد که به احتمال زیاد انفجار ناشی از گاز باشد.

وی با بیان اینکه این حادثه در منطقه آبشارها رخ داده است، تصریح کرد: نیروهای ما بلافاصله در منطقه حضور یافته‌اند و در حال آواربرداری هستیم.

رئیس سازمان آتش نشانی شهرداری خرم آباد با اشاره به اینکه این حادثه انفجار در یک منزل مسکونی رخ داده است، افزود: اطلاعات تکمیلی در این خصوص، بعد از آواربرداری و اقدامات کارشناسی نیروهای آتش نشانی اعلام می‌شود.

۶ مصدوم حادثه خرم‌آباد به بیمارستان منتقل شد

سرپرست فوریت‌های پیش بیمارستانی (۱۱۵) لرستان با اشاره به اینکه تاکنون ۶ مصدوم حادثه انفجار خرم‌آباد به بیمارستان منتقل‌شده‌اند، تأکید کرد که تجمع مردم امدادرسانی را مختل کرده است.

علی مهرزاد صفدری در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تا این لحظه حادثه فوتی نداشته است اما ۶ مصدوم توسط اورژانس به بیمارستان منتقل‌شده است.

وی ادامه داد: حال اغلب مصدومان منتقل‌شده به بیمارستان خوب است.

سرپرست فوریت‌های پیش بیمارستانی (۱۱۵) لرستان با اشاره به‌شدت حادثه رخ‌داده بیان کرد: سه نفر مصدوم در خانه‌های اطراف محل انفجار نیز دچار آسیب شده بودند که به‌صورت سرپایی درمان شدند.

صفدری عنوان کرد: با توجه به اینکه گفته می‌شود انفجار در طبقه پایین ساختمان دوطبقه رخ‌داده برای اعلام نظر در مورد تعداد دقیق فوتی‌های احتمالی و مصدومان باید منتظر پایان آواربرداری ماند.

وی بابیان اینکه هم‌اکنون در محل هستیم و هلال‌احمر و آتش‌نشانی مشغول آواربرداری هستند، یادآور شد: متأسفانه تجمع مردم کار امدادرسانی و آواربرداری را دچار مشکل کرده است.

صفدری با بیان اینکه در جریان این حادثه به تعدادی از ماشین‌ها در نزدیکی محل خسارت واردشده است، گفت: شدت حادثه به‌گونه‌ای بوده که کولر طبقه دوم ساختمان حادثه‌دیده به کوچه کناری پرتاب‌شده است.

وی تصریح کرد: تجمع زیاد مردم و جمعیت حاضر در محل موجب زمین‌گیر شدن ما شده است.

 

کپی