اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹

فرماندار تهران خبرداد

نظارت جدی قرارگاه عملیاتی مبارزه باکرونای تهران بر محدودیت ها

نظارت جدی قرارگاه عملیاتی مبارزه باکرونای تهران بر محدودیت ها

فرماندار تهران از نظارت جدی قرارگاه عملیاتی مبارزه باکرونای تهران بر اجرای محدودیت ها خبرداد.

عیسی فرهادی گفت: با همکاری اصناف، بازاریان، کسبه، مردم و اکیپ‌های بهداشتی و نظارتی اصناف و اماکن ، مراکز غیر ضروری در سطح شهرستان تعطیل شدند و در هفته اول همکاری بسیاری خوب مردم را در سطح شهر تهران شاهد بودیم.

وی ضمن تقدیر و تشکر از همکاری رضایت بخش همشهریان در جهت اجرای طرح محدودیت ها گفت: کسبه ، صاحبان مشاغل و اصناف به رغم متحمل شدن ضرر و زیان اقتصادی، بخاطر تامین سلامت مردم فعالیت خود را در زمان اعمال محدودیت‌ها تعطیل کردند و همکاری خوبی با اجرای طرح جامع مقابله با کرونا داشتند که جای تقدیر و سپاسگزاری فراوان از عموم مردم شریف شهرستان تهران از جمله صاحبان مشاغل است.

وی ادامه داد: اکیپ‌های بهداشتی و نظارتی در شهرستان برای اجرای طرح محدودیت‌های جدید کرونایی بصورت مستمر ادامه داشته و طبق گزارش ناظرین و بازرسان این طرح تقریبا تمامی صنوف مشمول طرح با رعایت و توجه به دستورالعمل ستاد ملی کرونا ، همچون گذشته ایفای نقش کردند.

فرماندار تهران قطع زنجیره ویروس کرونا را نیازمند همکاری همه جانبه اقشار مختلف مردم عنوان کرد و افزود: علاوه بر اجرای طرح محدودیت‌های جدید، مردم همچنان باید دستورالعمل‌های بهداشتی را رعایت کرده و از ترددهای غیر ضروری خودداری نمایند. همچنین لازم است از مشارکت مؤثر نیروهای انتظامی، دستگاه ‌قضایی، کادر درمانی، دستگاه‌های امدادی و اصحاب رسانه به ویژه رسانه ملی که از روز شنبه اول آذرماه با حضور مستقیم در میدان، موجبات آغاز موفق اجرای این طرح جدید را فراهم آورده‌اند، تقدیر به‌عمل آید.

/ایسنا

بیشتر بخوانید:

ادارات تعطیل نمی‌شوند/ استفاده از کارت ملی برای اخذ خدمات الزامی است

۱۵ هزار اخطار و پلمب ۱۶۳۸ واحد متخلف در هفته اول آذر

وضعیت کرونا در کشور رو به بهبود است/ نیاز وزارت بهداشت به ۴۰ هزار تخت نقاهتگاهی درهتل ها

آخرین وضعیت ویروس کرونا در ایران/ پیک جدید کرونا در ۵ استان

اخبار ویروس کرونا در ایران و جهان را اینجا بخوانید

کپی