اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

کلمات کلیدی

کشف 11 تُن چوب جنگلی قاچاق در ملایر

کشف 11 تُن چوب جنگلی قاچاق در ملایر

فرمانده انتظامی ملایر گفت: ماموران مبارزه با جرایم اقتصادی شهرستان با متوقف کردن یکدستگاه کامیون در محور ملایر - حرم‌آباد، موفق به کشف و ضبط ۱۱ تُن چوب جنگلی قاچاق شدند.

سرهنگ محمدباقر سلگی روز یکشنبه افزود: ماموران مبارزه با جرائم اقتصادی مستقر در ایست و بازرسی حرم‌آباد، حین کنترل محورهای مواصلاتی منتهی به این شهرستان به یک دستگاه خودروی کامیون مشکوک شدند که ضمن هماهنگی با دستگاه قضایی این خودرو را به منظور بررسی دقیق‌تر مدارک و محموله متوقف کردند.

وی افزود: با بازرسی به عمل آمده توسط ماموران از خودرو ، مقدار ۱۱ تُن چوب جنگلی بدون مجوز قانونی به ارزش ۳۵ میلیون تومان کشف و راننده با تشکیل پرونده قضایی تحویل مراجع قانونی شد.

فرمانده انتظامی ملایر تاکید کرد: برخورد قاطعانه با حمل انواع کالای قاچاق  و غیرمجاز همچون چوب‌های جنگلی به عنوان یکی از منابع طبیعی مهم و ثروت ملی کشور به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با جرائم اقتصادی شهرستان قرار دارد.

سرهنگ سلگی همچنین از شناسایی فردی که در مبلایر به صورت اینترنتی اقدام به اخاذی می کرد خبر داد و گفت: به‌دنبال دریافت شکایت یکی از شهروندان مبنی بر تهدید و اخاذی اینترنتی توسط فردی از طریق فضای مجازی، موضوع در دستور کار ماموران پلیس فتا قرار گرفت که با بررسی‌های تخصصی مشخص شد که نامبرده در فضای مجازی(اینستاگرام) با جلب اعتماد و فریب افراد و با استفاده از تصاویر به‌دست آورده، اقدام به اخاذی می کرده است.

فرمانده انتظامی ملایر بیان کرد: متهم با هماهنگی دستگاه قضایی و انجام اقدامات تخصصی توسط پلیس فتا، شناسایی و تحت پیگرد قانونی قرار گرفت.ایرنا 

کپی