اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • سه شنبه ۱۲ اسفند ۱۳۹۹

کلمات کلیدی
خبر خوش برای مردم بوشهر

رعایت پروتکل‌ها بیش‌از ۵۰درصد بستری‌های کرونایی را کاهش داد/ ۷۲ساعت بدون ثبت فوتی

رعایت پروتکل‌ها بیش‌از ۵۰درصد بستری‌های کرونایی را کاهش داد/ ۷۲ساعت بدون ثبت فوتی

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از کاهش بیش از ۵۰درصدی بستری‌های کرونایی استان بوشهر خبر داد و گفت: تعداد بستری‌های کرونایی در بیمارستان‌های استان از ۳۳۰بیمار به ۱۵۰نفر کاهش یافته است.

سعید کشمیری با اشاره به اینکه شرایط کرونایی استان بوشهر همانند هفته گذشته است اظهار داشت: طبق تصمیم وزارت بهداشت وضعیت رنگی کرونایی قرمز، نارنجی و زرد در شهرهای مختلف همانند هفته گذشته است.

وی، آمار ابتلا و بستری‌های کرونایی استان بوشهر را نزولی دانست و بیان کرد: امید می‌رود با اعمال محدودیت‌های 2 هفته‌ای و کنترل ترددها شاهد کاهش ابتلا، بستری و فوتی‌های کرونایی باشیم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به کاهش بستری‌های کرونایی استان بوشهر خاطر نشان کرد: تعداد بستری‌های کرونایی در بیمارستان‌های استان بوشهر با کاهش بیش از 50درصدی از 330بیمار به 150نفر رسیده است.

کشمیری از به صفر رسیدن فوتی‌های کرونایی استان بوشهر خبر داد و تصریح کرد: خوشبختانه در 3روز گذشته فوتی در بیمارستان‌های استان بوشهر به ثبت نرسید.

وی، با اظهار خرسندی در رعایت همگانی پروتکل بهداشتی در مقابله با کرونا گفت: ادامه رعایت این دستورالعمل‌ها می‌تواند میزان ابتلا و بستری‌ها به شدت کاهش دهد و آرامش مطلوبی به جامعه ارائه کند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر روند کاهشی ابتلا و بستری کرونایی در استان بوشهر را نتیجه همراهی مردم در مقابله با کرونا دانست و تاکید کرد: اکنون در بیمارستان‌های استان بوشهر برخی بیماران کرونایی بستری، بدحال هستند که نشان از وضعیت شکننده بیماری کرونا در استان است./ تسنیم

کپی