اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹
لوبو کاراسکو:

مارادونا به لیونل مسی حسادت می کرد

مارادونا به لیونل مسی حسادت می کرد

لوبو کاراسکو مهاجم سابق بارسا که در این تیم با مارادونا هم تیمی بود، معتقد است مارادونا به لیونل مسی حسادت می کرد.

 لوبو کاراسکو در دهه 80 میلادی پیراهن بارسا را به تن داشت و از مهاجمان برجسته دوران خودش بود. ملی پوش سابق اسپانیایی دو فصل با دیه گو مارادونا در بارسا هم تیمی بود و با او همکاری خوبی در میدان داشت.

کاراسکو هم مثل تمام دوستان و هم تیمی های مارادونا از درگذشت او ناراحت و غمگین است و شب گذشته در ال چیرینگیتو به صحبت در مورد اسطوره فقید آرژانتینی پرداخت.

کاراسکو در پاسخ به سوالی در مورد مقایسه لیونل مسی و دیه گو مارادونا گفت: «من دو سال با دیه گو هم تیمی بودم و تا زمانی که لیونل مسی ظهور کرد، فکر می کردم هرگز فوتبالیستی در حد و اندازه های دیه گو نخواهم دید.

دیه گو در سال های ابتدایی بازی مسی بارها از او تعریف می کرد و می گفت که این پسر فوق العاده است اما معتقدم پس از چند سال و زمانی که متوجه شد مسی می تواند تهدیدی برای جایگاه و تاج و تختش باشد، به او حسادت هم می کرد. البته دیه گو شیفته لیونل مسی بود و در عین حسادت، از بازی هایش لذت می برد و هرگز دست از تمجید از مسی نکشید و یکی از حامیان همیشگی اش بود.

در مقایسه این دو باید بگویم از نظر من هر دو برابر هستند. هرچه فکر می کنم نمی توانم یکی را برتر از دیگری بدانم.»/ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

چرا پسر مارادونا در مراسم خاکسپاری پدرش نبود؟

 

کپی