اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

"حریرچی" مهمان قرنطینه می شود

"حریرچی" مهمان قرنطینه می شود

تهیه کننده برنامه «قرنطینه» درباره فصل جدید این برنامه توضیحاتی ارائه کرد.

فصل جدید برنامه تلویزیونی «قرنطینه» با محوریت مطرح کردن مسائل و معضلات اجتماعی با نگاه طنز از امشب پنجشنبه (۶ آذرماه) ساعت ۲۲ از شبکه پنج سیما روی آنتن می‌رود. 

به نقل از روابط عمومی شبکه پنج سیما، محمدابراهیم امینیان، تهیه کننده برنامه «قرنطینه» در توضیح این برنامه اظهار کرد: «قرنطینه» با توجه به مشکلات و مسائل روز جامعه با نگاه طنز در ۲۰ قسمت هر پنجشنبه پخش خواهد شد.

او اضافه کرد: سری جدید برنامه تلویزیونی «قرنطینه» با اجرای امین زندگانی با بخش های مختلف همچون گفت وگو با مهمان، موشن گرافی، دوربین مخفی ( مرتبط با موضوع برنامه) و پخش انیمیشن همراه خواهد بود. در این برنامه سعی شده از دریچه طنز، به مسائل و موضوعات اجتماعی روز کشور پرداخته شود.

تهیه کننده برنامه «قرنطینه» یادآور شد: استفاده از نام قرنطینه در روزها و شرایط سخت کرونایی بدین مفهوم است که زندگی با تمام محدودیت ها در جریان است و همچنان ادامه دارد. ما این موضوع را در دکور برنامه نیز لحاظ کرده ایم و فضا را به گونه ای طراحی کرده ایم که از دو رنگ آبی و زرد برای مهمان و مجری استفاده شده و به نوعی محدودیت ایجاد کرده ایم.

اولین قسمت برنامه «قرنطینه» میزبان ایرج حریرچی (معاون کل وزارت بهداشت و درمان و آموزش پزشکی) با موضوع کرونا  است که امشب ساعت ۲۲ پخش می شود.

این برنامه با همکاری مشترک گروه تامین و پخش بسیج صدا و سیما و گروه اجتماعی شبکه پنج تولید می شود.

/ایسنا

کپی