اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

واژگونی موتورسیکلت روی پل ۹ دی

واژگونی موتورسیکلت روی پل ۹ دی

رییس اداره تصادفات پلیس راهور فاتب از واژگونی موتورسیکلت روی پل ۹ دی بدلیل ترکیدن لاستیک موتور خبر داد و از مصدوم شدن راکب آن گفت.

بنا اعلام مرکز اطلاع رسانی پلیس راهور فاتب سرهنگ مومنی ضمن بیان این خبر بیان داشت: برابر اعلام مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ در ساعت ۰۹:۱۰ صبح امروز یک فقره واژگونی موتورسیکلت در محدوده روی پل ۹ دی به تیم گشتی پلیس راهور فاتب اعلام می‌گردد.

وی گفت: تیم کارشناسی پلیس راهور پایتخت، بلافاصله در محل حاضر شدند و ضمن کنترل بار ترافیکی محل و ایمن سازی محدوده تصادف برای جلوگیری از تکرار حوادث ناگوار، به بررسی علل و عوامل این تصادف پرداختند.

این مقام انتظامی ادامه داد:پس از بررسی‌های به عمل آمده تیم کارشناسی مشخص شد راکب موتورسیکلت که در این مسیر مشغول حرکت بوده، به علت ترکیدن لاستیک موتورسیکلت خود نتواسته موتورسیکلت خود را کنترل نماید به زمین برخورد می‌کند

وی افزود: راکب موتورسیکلت خیلی خوش شانس بود که رانندگان دیگر با دیدن واژگونی موتور وی احتیاط کرده و بلافاصله متوقف شدند و گرنه اتفاق ناگواری پیش می‌آمد.

مومنی افزود: در این حادثه راکب موتورسیکلت مصدوم شده، که با حضور عوامل اورژانس، به مراکز درمانی منتقل می‌گردد.

مومنی بیان داشت: در خصوص این تصادف صورت جلسه‌ای تنظیم و برای سیر مراحل قانونی تحویل کلانتری مربوطه شد.

مومنی از رانندگان موتورسیکلت خواست حتما از کلاه ایمنی استفاده نمایند و در حین حرکت تمام حواس خود را صرفا به رانندگی معطوف داشته و از انجام هرگونه حرکاتی که تمرکز آن‌ها را به هم بریزد و حواس راننده را مشغول کار دیگری نماید جدا خودداری نمایند./میزان

کپی