اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۲ بهمن ۱۳۹۹

مارادونا در دیدار با کی‌روش؛ دوست دارم سرمربی ایران شوم+ تصویر

مارادونا در دیدار با کی‌روش؛ دوست دارم سرمربی ایران شوم+ تصویر

کارلوس کی‌روش در سفر خود به امارات علاوه بر قطعی کردن یک بازی دوستانه با تیم ملی فوتبال این کشور، دیداری هم با مارادونا داشت.

کی روش 8سال پیش (فروردین 1391) که سرمربیگری تیم ملی ایران را بر عهده داشت سفری به امارات داشت. وی در دوبی در باشگاه ایرانیان اقامت داشت و در مدت حضورش در این شهر دیداری با یوسف سرکال، رئیس کمیته انتقالی فدراسیون فوتبال امارات داشت که آنها در این دیدار درباره برگزاری یک بازی دوستانه میان تیم‌های ملی فوتبال ایران و امارات در روز 23 فروردین 1391 در دوبی با هم صحبت کردند.

دیدار کی روش با مارادونا
---

همچنین کی‌روش در مدت زمان اقامت کوتاه خود در دوبی دیداری با دیگو مارادونا سرمربی وقت الوصل امارات داشت تا درباره آخرین وضعیت محمدرضا خلعتبری ملی‌پوش ایرانی این تیم با یکدیگر صحبت کنند.

در این گفت‌وگو مارادونا از حضور خلتعبری در تیم ملی ایران استقبال کرد و خطاب به کی‌روش گفت: خلعتبری بازیکن خوب و توانمندی است. از اینکه او در تیم ملی ایران بازی می‌کند خیلی خوشحالم. من ایران و تیم ملی این کشور را دوست دارم. آرزو دارم روزی به ایران سفر کنم و حتی دوست دارم روزی سرمربی تیم ملی ایران شوم اما در حال حاضر ایران سرمربی بزرگی مثل شما دارد و حالا دیگر فرقی نمی‌کند که کدام یک از ما سرمربی این تیم باشیم!

سرمربی آرژانتینی الوصل در ادامه صحبت‌هایش با کی‌روش گفت: شما هر زمان خلتعبری را بخواهید من او را در اختیارتان قرار خواهم داد. حتی اگر اردوهای ایران خارج از فیفادی باشد. برای من موفقیت الوصل مهم است اما تیم ملی ایران بازی‌های مهمی را در پیش دارد و از اینکه خلعتبری بتواند به تیم ملی کشورش کمک کند استقبال می کنم./ فرارو
 
بیشتر بخوانید:

 

کپی