اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

سردار حاجی زاده: بسیج توانمندی های تحسین برانگیزی را به نمایش گذاشته است

سردار حاجی زاده: بسیج توانمندی های تحسین برانگیزی را به نمایش گذاشته است

فرمانده نیروی هوافضای سپاه در پیامی به مناسبت هفته بسیج تاکید کرد: بسیج توانمندی های تحسین برانگیز و عظیمی را از بدو تاسیس به نمایش گذاشته است.

به گزارش سپاه نیوز، به مناسبت هفته بسیج سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده فرمانده نیروی هوافضای سپاه پیام تبریکی صادر کرد.

متن پیام به این شرح است:

"بسیج حقیقتی شبیه به افسانه‌ها است."

حضرت امام خامنه ای (مد ظله العالی)

رئیس محترم سازمان بسیج مستضعفین سپاه- سرتیپ پاسدار برادر غلامرضا سلیمانی

هفته بسیج یادآور از خود گذشتگی و جانفشانی‌های فرزندان رشید ایران اسلامی است.

یادگاران شجره طیبه ای که معمار کبیر انقلاب اسلامی آن را بنا نهاد؛ این نشان از دوراندیشی و نگاه راهبردی و همه جانبه آن پیر فرزانه بود.

بسیج توانمندی‌های تحسین برانگیز و عظیمی را از بدو تأسیس به نمایش گذاشته و به اعتراف دوست و دشمن مایه افتخار و سربلندی اسلام، انقلاب و کشور شده است، شواهد نشان می‌دهد بسیج هنوز توانمندی‌های ناشناخته ای دارد که اگر شناخته شود و مورد تکریم، حمایت، هدایت و مدیریت قرار گیرد می‌تواند از قدرت و توان عظیم و خودجوش بسیج برای اعتلای انقلاب اسلامی و ایران عزیز بهره مند شد و از این توانمندی‌ها می‌توان در عرصه‌های سازندگی، اقتصادی، فرهنگی، دفاعی و دیگر زمینه‌ها که باید شناخته شود استفاده نمود.

بسیج بهترین پشتوانه علمی، فرهنگی و دفاعی برای انقلاب مقدس الهی است.

اینجانب برخود لازم می دانم هفته مبارک بسیج را به جنابعالی و همه بسیجیان جان برکف و ولایت مدار ایران اسلامی تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیقات روزافزون را از خداوند متعال تحت توجهاتحضرت ولیعصر (عج) و رهنمودهای فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز (مد ظله العالی) مسئلت دارم./ مهر

سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده

فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی

کپی