اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۹ بهمن ۱۳۹۹

کشف بیش از ۷۹ کیلوگرم هروئین در ساوجبلاغ

کشف بیش از ۷۹ کیلوگرم هروئین در ساوجبلاغ

معاون هماهنگ کننده استان از کشف ۷۹ کیلو و ۷۰۰ گرم هروئین از منزل توزیع کنندگان مواد مخدر در شهرستان ساوجبلاغ در این استان خبر داد .

سرهنگ  سید مجید فیض جعفری  اظهار داشت :  پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساوجبلاغ در پی کسب خبری مبنی بر اینکه چند نفر از افراد سابقه دار در امر تهیه و توزیع مواد مخدر، اقدام به تهیه و فروش مواد افیونی و انتقال و فروش مواد در استان های دیگر می کنند، شناسایی و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان ساوجبلاغ قرار گرفت.

وی اضافه کرد : ماموران با بررسی های های صورت گرفته و اطمینان از زمان حضور قاچاقچیان در مخفیگاهشان ، مکان مورد نظر را تحت نظر قرار داده و هنگامی که یکی از افراد قصد خروج از منزل را داشت طی یک عملیات غافلگیرانه وی را دستگیر و در ورود به آن جا یکی دیگر از توزیع کنندگان مواد مخدر را نیز دستگیر و در بازرسی از محل ۷۹ کیلو و ۷۰۰ گرم مواد مخدر از نوع هروئین را کشف کردند.
معاون هماهنگ کننده فرماندهی انتظامی استان البرز افزود: متهمان پس از انتقال به پلیس مبارزه با مواد مخدر به جرم خود مبنی بر تهیه و فروش هروئین با همدستی ۲ نفر دیگر و انتقال مواد مخدر به استان های دیگر اعتراف کردند .
فیض جعفری گفت: در ادامه ماموران با انجام اقدامات پلیسی و تلاش های شبانه روزی، متهمان را که با یک دستگاه خودرو پژو پارس در حال تردد در یکی از مناطق شهرستان بودند شناسایی و پس از توقف خودرو، متهمان را دستگیر و پس از تشکیل پرونده به مراجع قضائی معرفی کردند .

ازابتدای سال جاری تاکنون بیش از هشت هزار کیلوگرم انواع مواد مخدر دراستان البرز کشف شده است .ایرنا

کپی