اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

کشف 5 میلیارد ریال انواع لوازم خانگی قاچاق

کشف 5 میلیارد ریال انواع لوازم خانگی قاچاق

رئیس پلیس امنیت اقتصادی فاتب از کشف 5 میلیارد ریال انواع لوازم خانگی قاچاق توسط معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین،سرهنگ کارآگاه "ولی پور گودرزی"  گفت: براساس اطلاعات دریافتی درخصوص تخلیه و توزیع مقادیری کالای خارجی در یک انبار در "کهریزک"، ماموران معاونت مبارزه با قاچاق کالا و ارز این پلیس برای بررسی اعزام و از محل مورد نظر بازدید کردند که در جریان این بازرسی مقادیری کالا در بسته بندی ایرانی مشاهده شد.
وی ادامه داد: در بررسی از محتویات بسته های مذکور، 3 هزار و 38 عدد انواع لوازم پزشکی، ۲۷ عدد دوربین شکاری، چهارصد و 291 عدد لوازم آرایشی، ۴۶۸ عدد انواع ابزار آلات و ۳۲ عدد انواع لوازم آشپزخانه محصول کشور چین بدون هیچ گونه اسناد و مدارک گمرکی، کشف شد که نهایتا به مقر پلیس امنیت اقتصادی منتقل شد.
به گفته رئیس پلیس امنیت اقتصادی فاتب، کارشناسان ارزش کالاهای مکشوفه را بیش از 5 میلیارد ریال برآورد کرده اند.
این مقام انتظامی با اشاره به فرامین مقام معظم رهبری (مدظله العالی) گفت: در حوزه قاچاق کالا و ارز کماکان برخورد با دانه درشت ها در دستور کار این پلیس قرار دارد.
وی در پایان نیز از هموطنان خواست در صورت مشاهده هر گونه قاچاق کالا و ارز موضوع را از طریق فوریت های پلیسی 110 اطلاع دهند.

کپی