اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۱۱ اسفند ۱۳۹۹

دستگیری 4 شرورمسلح در سیستان و بلوچستان

دستگیری 4 شرورمسلح در سیستان و بلوچستان

فرمانده مرزبانی استان سیستان و بلوچستان از دستگیری چهار شرور مسلح و کشف مقادیری سلاح، مهمات و تجهیزات توسط مرزبانان مجاهد هنگ مرزی جکیگور خبر داد.

سردار "محمد ملاشاهی" اظهار داشت: در راستای ارتقاء امنیت منطقه و با توجه به تحرکات موجود و تهدیدات معاندان در سطح حوزه استحفاظی، مرزداران این فرماندهی با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و رصد تحرکات اشرار در منطقه، موفق شدند اعضای یک باند شرارت که باعث ایجاد ناامنی در سطح منطقه شده بودند را دستگیر کنند.

وی افزود: پس از چند روز کار اطلاعاتی هدفمند و با هدایت عملیاتی و پشتیبانی اطلاعاتی مرزبانی استان، مخفیگاه این باند زورگیر، راهزن و شرور در روستای "مشینگ" مورتان شناسایی و ضمن هماهنگی با مقام قضائی و با رعایت حقوق شهروندی، مرزداران موفق شدند چهار شرور که با شرارت های وسیع در سطح منطقه باعث ایجاد رعب و وحشت عمومی شده و موجبات نارضایتی مرزنشینان را فراهم آورده بودند در یک عملیات منسجم، مقتدرانه و موفقیت آمیز دستگیر کنند.

فرمانده مرزبانی سیستان و بلوچستان تصریح کرد: مرزداران در این عملیات هوشمندانه مقادیری سلاح، مهمات و تجهیزات و یک دستگاه خودروی لندکروز را کشف کردند.

سردار ملاشاهی در پایان از همکاری خوب مرزنشینان عزیز استان با مجموعه مرزبانی و نقش مؤثر آنان در برقراری امنیت پایدار و کنترل مرزهای استان سیستان و بلوچستان قدردانی کرد.#پلیس

کپی