اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

شناسایی کارگاه تولید مواد بهداشتی تقلبی در "البرز"

شناسایی کارگاه تولید مواد بهداشتی تقلبی در "البرز"

فرمانده انتظامی استان از شناسایی یک کارگاه تولید مواد بهداشتی تقلبی در "ماهدشت" کرج و کشف 30 هزار لیتر جوهرنمک تقلبی به ارزش 6 میلیارد ریال خبر داد.

سردار "عباسعلی محمدیان" با اعلام این خبر بیان داشت: ماموران پلیس اقتصادی استان البرز در پی رصد انبارها برای پیشگیری از هرگونه دپوی کالای قاچاق و احتکار شده،  از وجود یک کارگاه غیر قانونی تولید مواد بهداشتی در منطقه "ماهدشت" کرج مطلع شدند.

وی با اعلام این خبر اظهار داشت: در بازرسی از کارگاه، مشخص شد که برخلاف ضوابط قانونی و بدون مجوزهای لازم اقدام به تولید مواد بهداشتی تقلبی از جمله جوهر نمک، اسید و لوله بازکن با برند معروف محصولات بهداشتی می شود.

فرمانده انتظامی استان البرز افزود: در این رابطه 30 هزار لیتر مواد اولیه و تجهیزات و مخازن مربوط به تولید مواد بهداشتی کشف ومالک کارگاه نیز دستگیر شد.

وی گفت: بر اساس نظر کارشناسان اداره بهداشت استان ارزش تقریبی مواد بهداشتی کشف شده وتجهیزات موجود در کارگاه 6 میلیارد ریال برآورد شده است .

سردار محمدیان با بیان این که تولید و عرضه محصولات بهداشتی و دارویی باید با مجوز و تایید وزارت بهداشت و تحت نظارت سازمان غذا و دارو باشد از مردم خواست در صورت مواجه با موارد مشکوک طی تماس با مرکز فوریت های پلیسی 110 ماموران را در این خصوص مطلع کنند.#پلیس 

کپی