اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹

انصارالله:سفر نتانیاهو به عربستان مقدمه عادی سازی روابط دو طرف است

انصارالله:سفر نتانیاهو به عربستان مقدمه عادی سازی روابط دو طرف است

سخنگوی جنبش انصارالله یمن در واکنش به سفر مخفیانه نخست وزیر رژیم صهیونیستی به عربستان گفت که این سفر در راستای فراهم شدن زمینه عادی سازی کامل روابط ریاض با تل آویو صورت گرفت.

 به نقل از المیادین، «محمد عبدالسلام» سخنگوی جنبش انصارالله یمن امروز، دوشنبه در صفحه توئیتر خود به سفر مخفیانه بنیامین نتانیاهو به ریاض واکنش نشان داد و گفت این سفر مقدمه عادسازی کامل روابط عربستان و رژیم صهیونیستی است.

وی افزود: به دنبال استقبال مسئولان سعودی از عادی سازی روابط ریاض و تل آویو، نتانیاهو به منظور فراهم شدن زمینه عادی سازی روابط، به عربستان سفر کرد.

عبدالسلام تاکید کرد، متجاوزان به یمن مانند عربستان، امارات، بحرین و سودان قصد دارند به طور کامل، رسمی و علنی درگیر پروژه صهیونیسم شوند.

وی تصریح کرد: عربستان به جای دفاع از جهان اسلام و به جای آنکه مکه مکرمه و مدینه منوره قبله مسلمانان باشد، به مرکز توطئه علیه مسلمانان تبدیل شده است.

عبدالسلام گفت: سازشگران همه امکانات نظامی و مادی خود را در جنگی نامحدود علیه ملت یمن به کار می‌برند تا تصویر و واقعیت تجاوز به یمن به عنوان یک تجاوز آمریکایی-صهیونیستی روشن شود.

رسانه‌های اسرائیلی امروز گزارش دادند که بنیامین نتانیاهو نخست وزیر رژیم صهیونیستی، دیروز یکشنبه در سفری «محرمانه» به عربستان سعودی رفت./ ایرنا

کپی