اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹

سارق سیم کابل برق و مخابرات در اردبیل گرفتار شد

سارق سیم کابل برق و مخابرات در اردبیل گرفتار شد

فرمانده انتظامی استان اردبیل از دستگیری سارق سیم کابل برق و مخابرات و کشف 50 فقره سرقت در عملیات کارآگاهان پلیس آگاهی استان خبر داد.

سردار "هوشنگ حسینی" اظهار داشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت در  مناطق روستایی و محدوده های شهری استان اردبیل که موجب قطع برق و ایراد خسارت به اموال عمومی شده بود، موضوع با هدف کشف سرقت ها به طور ویژه در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان اردبیل گفت: در اجرای این عملیات ماموران اداره مبارزه با سرقت پلیس آگاهی استان با همکاری فرماندهی انتظامی شهرستان اردبیل موفق به شناسایی یک سارق سابقه دار حرفه ای سیم کابل  برق و مخابرات شدند.

وی تصریح کرد: متهم که با همکاری یک مالخر اموال مسروقه، اقدام به سرقت سیم کابل برق و مخابرات می کردند، با هماهنگی قضائی در عملیات ضربتی توسط ماموران دستگیر شدند.

سردار حسینی با اشاره به انجام بازجویی های پلیسی از سارق گفت: با ارائه دلایل و مستندات قانونی سارق لب به سخن گشوده و به ارتکاب 50 فقره سرقت اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان با بیان اینکه ارزش اموال مسروقه کشف شده بالغ بر 11 میلیارد ریال است، گفت: در ادامه تحقیقات پلیسی سارق به سرقت 4 خودرو نیز اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی اردبیل با اشاره به اینکه امنیت مردم خط قرمز پلیس است، تاکید کرد: در حال حاضر با اقدامات پلیس، دستگاه قضائی، نهادهای امنیتی و همکاری مردم امنیت خوبی در استان برقرار بوده و پلیس در برخورد با مخلان نظم و امنیت و آسایش شهروندان مصمم و جدی است./پلیس 

 

کپی