اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹

بازگرداندن تلفن همراه گمشده به صاحبش

بازگرداندن  تلفن همراه گمشده به صاحبش

مامور وظیفه شناس پلیس مبارزه با مواد مخدر فرماندهی انتظامی تهران بزرگ با پیدا کردن یکدستگاه گوشی تلفن همراه پس از پیگیری های فراوان آن را به صاحبش تحویل داد.

به گزارش ایران آنلاین،سرهنگ عبدالوهاب حسنوند در تشریح جزییات این خبر گفت: ستواندوم  "محمد شاهوردی " جمعی پلیس مبارزه با مواد مخدر فاتب در حین مراجعت به محل کار خود متوجه یک دستگاه تلفن همراه اندروید سامسونگ که به صورت بلاصاحب در کنار خیابان رها شده بود، شد .
وی افزود: این افسر وظیفه شناس پس از بررسی و با انجام پیگیری های لازم، مالک گوشی همراه را شناسایی کرده و پس از دعوت وی  به ستاد پلیس آن را با تنظیم صورتجلسه تحویلش داد.
مالک تلفن همراه ضمن ابراز خرسندی از مناعت طبع این مامور جوان از اقدام شایسته وی  قدردانی کرد.
سرهنگ حسنوند خاطر نشان کرد: امروزه صداقت و امانتداری یکی از خصایص پلیس است و ترویج فرهنگ امانتداری در رشد و تعالی آحاد جامعه ضروری و اقدام این افسر وظیفه شناس برای سایر کارکنان و آحاد مردم الگو است.
رییس پلیس مبارزه با مواد مخدر تهران بزرگ با اشاره به اینکه همواره نیروی انتظامی خود را موظف و مقید به نگهداری و صیانت از جان و مال و ناموس مردم می داند، بیان داشت:اهمیت دادن به صحت عمل ، درستکاری و امانت داری کارکنان پلیس در اجرای موفقیت آمیز ماموریت های مختلف از اهمیت فوق العاده ای برخوردار بوده و همواره پلیس بر آن است تا با صحت عمل، در راستای ارتقاء اعتماد عمومی شهروندان نسبت به خود، گام های هدفمندی را برداشته و همیشه ایام خدمتگزاری نمونه برای شهروندان باشد .
سرهنگ حسنوند در پایان  با بیان اینکه این عمل این افسر جوان بازتاب بسیار خوبی از چهره ناجا در اذعان عمومی داشته،افزود:به جهت ارج نهادن به این عمل خداپسندانه و الگوسازی چنین رفتارهای اسلامی در بین سایر کارکنان، اقدام مثبت این مامور وظیفه شناس که نشانه صداقت و درستکاری در انجام وظیفه می باشد بر اساس دستورالعمل های ابلاغی، وی مورد تقدیر قرار گرفت .

کپی