اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • یکشنبه ۱۰ اسفند ۱۳۹۹

دستگیری سارق زورگیرهنگام ارتکاب جرم توسط پلیس راهور

دستگیری سارق زورگیرهنگام ارتکاب جرم توسط پلیس راهور

رییس بازرسی پلیس راهور فاتب از دستگیری سارقی که می خواست از راننده نیسان خفت گیری کند با هوشیاری جانشین منطقه 10 پلیس راهور تهران بزرگ و دستگیری وی خبر داد.

به گزارش ایران آنلاین، سرهنگ یوسف داور جمال  رییس بازرسی پلیس راهور فاتب ضمن بیان این خبر گفت : در ساعت  ساعت03:00  حین گشت زنی جانشین منطقه 10 پلیس راهور تهران بزرگ از در سطح حوزه  منطقه 26 در محدوده بزرگراه آزادگان به غرب پل دستواره ناگهان مشاهده می کند که سه نفر زورگیر مشغول خفت گیری از راننده یک دستگاه سواری نیسان هستند.
داور جمال  ادامه داد: پس از مشاهده این صحنه جانشین منطقه 10 پلیس راهور تهران بزرگ به سمت آنها رفته و پس از آنکه سارقین متوجه حضور پلیس می گردند دو نفر از آنها پا به فرار گذاشته ولی یک نفر از ایشان دستگیر می شود
وی   افزود: با حضور عوامل کلانتری  ۱۶۰خزانه  این سارق پس از تنظیم صورتجلسه ای تحویل ایشان گردید تا قانون در مورد وی تصمیم گیری کند.
داور جمال از شهروندان خواست تا با مشاهده خودرو یا موتورسیکلتی که مدتی است رها شده و صاحب آنرا نمی شناسند حتما با پلیس 110 تماس حاصل نموده تا همکاران بنده بتوانند پس از استعلام در صورت سرقتی بودن و پس از سیر مراحل قانونی ، خودرو را به مالک آن تحویل دهند.

کپی