اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۹ اسفند ۱۳۹۹

اجرای مسکن اقدام ملی در بجنورد از سر گرفته شد

اجرای مسکن اقدام ملی در بجنورد از سر گرفته شد

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: مشکل این اداره کل با شهرداری در زمینه ادامه اجرای مسکن اقدام ملی در بجنورد برطرف و امروز (دوشنبه) کارها پس از سه هفته توقف از سر گرفته شد.

سیدعبدالمجید نژاد صفوی اظهار داشت: پیش از این، اجرائیات شهرداری بجنورد مانع ادامه اجرای طرح اقدام ملی تولید مسکن در شهرک فرهنگیان مرکز استان شد اما با ورود استاندار و معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار خراسان شمالی، مشکل حل شده است.

وی با بیان اینکه اکنون کارگاه در شهرک فرهنگیان بجنورد تجهیز شده است گفت: علت ممانعت شهرداری از ادمه کار، نداشتن پروانه بود، اما با پیگیری های انجام شده، مقرر شد دریافت پروانه انجام شود.

نژاد صفوی افزود: راه و شهرسازی، پیش از این برای دریافت پروانه اقدام کرده و مدارک به شهرداری مرکز استان ارسال شده است.

وی اظهار داشت: قرار است در قالب طرح اقدام ملی تولید مسکن، ۹۱ بلوک هشت واحدی در شهرک فرهنگیان، در مجموع ۷۲۸ واحد مسکن ساخته شود.

مدیرکل راه و شهرسازی خراسان شمالی گفت: اجرای این طرح به مدت سه هفته متوقف شد، این در حالی است که در تمام کشور از این طرح ملی حمایت می شود تا اجرای آن سرعت گیرد، اما در شهر بجنورد، جلو این طرح در مرحله خاکبرداری گرفته شد.

برنامه خراسان شمالی در طرح اقدام ملی تولید مسکن ساخت سه هزار و ۶۸۴ واحد است که در این طرح بیش از هشت هزار نفر ثبت نام کرده و بیش از ۲ هزار نفر حائز شرایط شناخته شده اند.

طرح اقدام ملی مسکن در بجنورد در شهرک فرهنگیان کلنگ زنی شده است. / ایرنا

کپی