اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۸ بهمن ۱۳۹۹

کلمات کلیدی
بخشدار هرمز:

در اعمال محدودیت ها با کسی شوخی نداریم/با هرگونه ورود غیرمجاز به هرمز برخورد می کنیم

در اعمال محدودیت ها با کسی شوخی نداریم/با هرگونه ورود غیرمجاز به هرمز برخورد می کنیم

بخشدار هرمز گفت: در عدم ورود گردشگران به جزیره هرمز با کسی شوخی نداریم و با هرگونه ورود غیرمجاز برخورد می کنیم.

سید مجد الدین حسینی در خصوص انتشار برخی مطالب در فضای مجازی در خصوص ورود به هرمز با شناورهای غیرقانونی، افزود: به هیچ وجه در محدودیت های کرونایی با کسی شوخی نداریم و با هرگونه ورود غیرمجاز برخورد می کنیم.

وی با بیان اینکه با همکاری دریابانی استان هرمزگان با هرگونه شناور غیرمجازی که از بندرعباس و قشم قصد پهلوگیری در جزیره هرمز دارند، برخورد خواهیم کرد، اضافه کرد: به طور حتم با خاطیان و افرادی که از قوانین سرپیچی کنند به طور قاطع برخورد خواهیم کرد.

حسینی در خصوص انتشار برخی مطالب در فضای مجازی و دور زدن قانون، خاطرنشان کرد: به طور مرتب فضای مجازی رصد خواهد شد و شهروندان هرمزی هم با راه اندازی پویش های مردمی در اعمال محدودیت های کرونایی پای کار بوده و اجازه سواستفاده به هیچکسی نخواهیم داد.

وی در ادامه داد: براساس تصمیم ستاد ملی و استانی مقابله با کرونا از یکم آذر ماه همزمان با تمامی نقاط ورود مسافران و گردشگران غیرساکن به جزیره هرمز برای پیشگیری از شیوع ویروس کرونا ممنوع شد.

بخشدار هرمز افزود: برا اساس دستور العمل‌های بهداشتی ستاد ملی مدیریت بیماری کرونا در همه ادارات و اماکن تجاری رعایت فاصله گذاری اجتماعی و استفاده از ماسک برای مدیران و کارکنان و ارباب رجوع الزامی است./ ایسنا

کپی