اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۶ بهمن ۱۳۹۹

وقتی وویس های خصوصی، عمومی می شود...!

وقتی وویس های خصوصی، عمومی می شود...!
آدرینا ورشینگر

با حضور محمود فکری در استقلال و جذب ستاره‌های جدید و حفظ اکثر بازیکنان فصل گذشته به غیر از علی کریمی، هواداران این تیم امیدوار شده‌اند که استقلال در این فصل بتواند عنوان قهرمانی لیگ بیستم را از آن خود کند.

با این حال، این تنها یک روی سکه و به درون گود مربوط می‌شود ولی در بیرون از گود، استقلال همچنان با حاشیه‌های زیادی دست و پنجه نرم می‌کند. اتفاق‌هایی که نمونه‌ای از آن را دوشنبه شب و در برنامه «فوتبال برتر» شاهد بودیم. اسماعیل خلیل‌زاده رئیس هیأت مدیره استقلال که میهمان این برنامه بود، صحبت‌هایی را درباره مدیریت قبلی، مطرح کرد و احمد سعادتمند هم وقتی روی خط آمد، در مقام دفاع از خود صحبت‌هایی را انجام داد و ادعاهایی را درباره خلیل‌زاده و موسوی عضو هیأت مدیره این باشگاه و همچنین فرهاد مجیدی سرمربی سابق آبی‌پوشان بیان نمود.

موضوعی که با واکنش خلیل‌زاده همراه شد و او وویسی از سعادتمند را که با یک فرد دیگر در حال صحبت بود، به‌عنوان افشاگری روی آنتن زنده پخش کرد. رفتاری که حتی محمدحسین میثاقی مجری برنامه هم از آن انتقاد کرد.

واقعیت این است که رفتار خلیل‌زاده و سعادتمند مشتی است نمونه خروار. مدیرانی که عملکردشان نشان می‌دهد به درد مدیریت در فوتبال، بخصوص باشگاه‌های پرطرفداری مثل استقلال و پرسپولیس نمی‌خورند و وقتی گاف‌شان در می‌آید، واکنش‌هایی عجیب از خود نشان می‌دهند که باعث انزجار علاقه‌مندان به فوتبال می‌شود. رفتاری مشابه آنچه سرپرست پیشین باشگاه پرسپولیس انجام داد و وقتی او صحبت‌هایی عجیب را علیه مربیان و بازیکنان تیم خود انجام داد و صحبت‌های زشتی را مطرح کرد، همه به نقد رفتار مهدی رسول پناه پرداختند. در این شرایط، وقتی وویس‌ها منتشر می‌شود، نقاب‌ها از چهره افراد برداشته می‌شود و تنها این هوادار مظلوم است که به حال تیم مورد علاقه خود غصه می‌خورد و می‌بیند که مدیران چه خرابه‌ای از خود به جا گذاشته‌اند.

بیشتر بخوانید:

فکری به بازیکنان: علیه مدیریت صحبت نکنید

کپی