اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۳ بهمن ۱۳۹۹
باید صبور باشیم و کمک کنیم مشکلات حل شود

گل محمدی: تا دلتان بخواهد نامه قطع همکاری به پرسپولیس نوشته‌ام!

گل محمدی: تا دلتان بخواهد نامه قطع همکاری به پرسپولیس نوشته‌ام!

سرمربی پرسپولیس مدعی شد به دلیل خلف وعده‌های مدیریت سابق، بارها نامه قطع همکاری به باشگاه ارسال کرده است.

یحیی گل‌محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس که ساعاتی پیش برای پیگیری امور نقل و انتقالات تیم به دیدار مدیران باشگاه رفته بود، پس از خارج شدن از ساختمان باشگاه پرسپولیس در مورد بازیکن یا بازیکنان مورد نظر خود به خصوص در بخش دفاعی گفت: ما یک روز دیگر بیشتر فرصت نداریم. اگر بازیکنی گیرمان آمد می گیریم و نشد هم که دیگر نمی شود.

او در پاسخ به اینکه قرارداد مهدیخانی نهایی خواهد شد یا خیر، بیان کرد: بله امروز درست می شود.

سرمربی سرخپوشان درباره گزینه‌های مدنظر این باشگاه و مذاکراتی که برای جذب آنها صورت گرفته گفت: اسم نمی شود برد اما چند گزینه بودند که یا قرارداد داشتند یا اینکه از نظر کیفی و فنی مناسب نبودند.

یحیی درباره جدایی امیر روستایی نیز به بحث معاوضه او اشاره کرد و گفت: در مورد امیر روستایی بحث این است که قرضی برود یا اینکه بازیکنی از پیکان بگیریم.

سرمربی سرخ‌ها درباره مدیریت سمیعی و حضور او روی صندلی مدیریت این باشگاه گفت: خدا را شکر. ایشان هم تلاش می کند تا مشکلات باشگاه را حل کنند. مشکلات زیاد است و باید زمان در اختیارشان گذاشت تا حل شود. مشکلات و سختی و چاله و چوله زیاد دارد و دوستان همه در حال تلاش هستند. پشت سر هم جلسه می گذارند و ما هم باید صبورتر باشیم و حمایتی به این قضیه نگاه کنیم و امیدوارم مشکلات حل شود.

یحیی گل محمدی درباره اینکه شایعاتی درباره حواشی جدایی و فسخ او نیز به دلیل مشکلاتش در زمان مدیریت رسول پناه شکل گرفته نیز اینطور پاسخ داد: به خاطر بدعهدی، خلف وعده هایی که دادند و اینکه قرار بود مشکلات حل شود اما وعده‌ها به سرانجام نرسید، من چندین نامه به باشگاه زده بودم و حتی مصاحبه هم کردم در خصوص اینکه قطع همکاری کنم. نامه زیاد دادیم؛ تا دلتان بخواهد. با این مشکلات ادامه دادیم اما خدا را شکر قهرمان غرب آسیا شدیم اما این مشکلات همچنان ادامه دارد. ولی باید صبور باشیم و انشاالله مشکلات حل شود.

سرمربی پرسپولیس در آخرین صحبتی که داشت درباره موضوع مربوط به توافق دو باشگاه استقلال و پرسپولیس برای عدم جذب بازیکن از یکدیگر نیز گفت: من خبری از این موضوع ندارم./ ورزش سه

بیشتر بخوانید:

افشاگری استراماچونی: سعادتمند را هرگز ندیدم+ سند

کپی