اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۷ اسفند ۱۳۹۹

موبایل قاپان امام زاده حسن و یافت آباد در تله پلیس

موبایل قاپان امام زاده حسن و یافت آباد در تله پلیس

رئیس کلانتری 149 امامزاده حسن(ع) ازدستگیری دو سارق موبایل قاپ و دستگیری مالخر در محدوده بازارچه امامزاده حسن (ع) خبر داد.

سرهنگ "ایوب صالحی" درباره جزئیات این خبر اظهار داشت: با توجه به وقوع موبایل قاپی در محدوده بازارچه امامزاده حسن(ع) و بازار مبل یافت آباد عوامل تیم عملیاتی کلانتری 149 امامزاده حسن(ع) با انجام گشت محسوس و نامحسوس به موقعیت هایی که سرقت ها انجام شده بودند، مراجعه کرده و سرنخ هایی از شیوه و شگرد سارقان به دست آوردند.
وی افزود: روز گذشته ماموران در حوزه استحفاظی کلانتری در حال گشت زنی بودند که متوجه شدند یک دستگاه موتورسیکلت مشکی تیزرو با دو راکب و پلاک مخدوش در حال پرسه زنی مداوم در خیابان هستند.
سرهنگ صالحی تصریح کرد: ماموران با زیر نظر گرفتن این موتورسیکلت متوجه شدند که آن ها قرار است از یک خانم سرقت کنند که در ادامه و زیر نظر گرفتن راکبان موتورسیکلت،  موبایل قاپی از شهروند خانم انجام شد و پس از وقوع جرم، ماموران وارد عمل شدند و با مسدود کردن راه های خروجی منطقه این دو نفر را دستگیر و به کلانتری انتقال دادند.
وی افزود: متهمان پس از دستگیری در همان لحظات اول به  35 فقره سرقت موبایل قاپی اعتراف و اعلام کردند اموال را به شخصی در یکی از مراکز تجاری پایخت به فروش می رسانند.
رئیس کلانتری 149 امامزاده حسن (ع) اظهار کرد: با هماهنگی مقام قضایی سارقان به محل اعزام شدند که در آن زمان شخص مالخر بین شهروندان تردد داشت و در انتظار سارقان بود، ماموران بلافاصله او را دستگیر کرده و به کلانتری انتقال دادند.
به گفته سرهنگ صالحی اکثر مالباخته ها خانم ها هستند که به برای خرید به بازارچه آمده بودند و هر سه نفر با تشکیل پرونده به مقام قضایی معرفی شدند.

کپی