اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • پنج شنبه ۷ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

محدودیت‌ها 10 روز ادامه خواهد داشت

آغاز محدودیت‌های جدید در 46 شهرستان دیگر و 25 مرکز استان از روز چهارشنبه

آغاز محدودیت‌های جدید در 46 شهرستان دیگر و 25 مرکز استان از روز چهارشنبه

محدودیت‌های شغلی گروه 2، 3 و 4 در 86 شهرستان به اجرا درمی‌آید

سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا از اجرای محدودیت‌های جدید در ۲۵ مرکز استان و ۴۶ شهرستان دیگر بر اساس مصوبه ستاد ملی مقابله با کرونا خبر داد.
به گزارش ایرنا، علی رضا رئیسی روز شنبه درباره آخرین مصوبات ستاد ملی مقابله با کرونا گفت: هفته گذشته ۴۳ شهرستان به علت قرار گرفتن در وضعیت بحرانی، در گروه‌های شغلی دو، سه و چهار با محدودیت مواجه شدند که برای یک هفته دیگر این محدودیت‌ها تمدید شد. همچنین با توجه به اینکه الگوی بیماری در استان تهران و البرز شبیه یکدیگر است، مقرر شد مصوباتی که برای استان تهران تصویب می‌شود، همان مصوبات در استان البرز نیز اجرایی شود. سخنگوی ستاد ملی مقابله با کرونا اظهار کرد: در ۲۵ مرکز استان و ۴۶ شهرستان جدید محدودیت‌هایی در گروه‌های شغلی سه و چهار اعمال می‌شود. در مراکز استان‌ها از روز چهارشنبه به‌مدت ۱۰ روز محدودیت‌هایی خواهیم داشت. این مراکز استان‌ها شامل البرز، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، فارس، خوزستان، کردستان، اصفهان، قم، مرکزی، خراسان جنوبی، اردبیل، بوشهر، کرمانشاه، هرمزگان، یزد، لرستان، خراسان شمالی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، همدان، زنجان، سمنان، کرمان و تهران است.
رئیسی افزود: همچنین مقررات و محدودیت‌های سختگیرانه برای ۴۶ شهرستان جدید نیز در رده‌های شغلی دو، سه و چهار اعمال می‌شود که با احتساب شهرستان‌های قبلی 86 شهرستان می‌شود.
 
---

 

کپی