اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • جمعه ۱ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

بزیک: مدیریت آقا بالاسری در پرسپولیس جواب نمی‌دهد/ خلیل‌زاده می‌توانست با شکل بهتری جدا شود

بزیک: مدیریت آقا بالاسری در پرسپولیس جواب نمی‌دهد/ خلیل‌زاده می‌توانست با شکل بهتری جدا شود

مهاجم پیشین تیم فوتبال پرسپولیس گفت: بسیاری از مشکلات تیم به دلیل سوءمدیریت است و در پرسپولیس مدیریت آقابالاسری جواب نمی‌دهد.

ادموند بزیک در خصوص مشکلات و حاشیه‌های اخیر پرسپولیس که در نهایت منجر به استعفای رسول‌پناه شد، گفت: همه این مسائل به مشکلات مدیریتی، بی‌ثباتی در مدیریت و برخی انتخاب‌های نادرست برمی‌گردد و آنهایی که برای یک باشگاه بزرگ چنین انتخابی انجام می‌دهند باید پاسخگو باشند. اعتقاد من این است که مدیریت آقا بالاسری در پرسپولیس جواب نمی‌دهد، وقتی یک نفر مدیرعامل است چه فایده‌ای دارد که هر چه از بالا بگویند گوش کند؟ من معتقدم بهتر است برای پرسپولیس و استقلال فقط یک حسابدار بگذارند و به حساب این باشگاه پول بریزند تا حقوق‌ها توسط حسابدار پرداخت شود.

وی ادامه داد: وقتی مدیرعامل آقا بالاسر داشته باشد، چگونه می‌توان یک مدیریت درست انجام داد؟ در نهایت هم می‌بینید که این همه حاشیه درست می‌شود و هواداران هم فقط باید نگران شوند و حرص بخورند. من معتقدم که در فوتبال ایران همه چیز روی اتفاق است، اگر پرسپولیس به فینال رسیده است، بازیکنان و مربیان تلاش کرده‌اند ولی این اتفاق قرار نیست هر چند سال یک بار رخ دهد چون در فوتبال ما هیچ‌چیز سر جایش نیست و شما دیدید که در این مدت و بعد از صعود پرسپولیس به فینال لیگ قهرمانان چه اتفاقاتی رخ داد. فوتبال ما از راس فدراسیون گرفته تا پایین‌تر رده مشکل دارد، شما ببینید قطر، عربستان، امارات و ... چگونه پیشرفت می‌کنند و ما هم فقط به این دلخوش هستیم که فوتبال ایران استعداد دارد.

بزیک در پاسخ به این پرسش که «آیا پرسپولیس با این بحران مدیریتی و از دست دادن چند بازیکن تاثیرگذار شانسی برای قهرمانی در آسیا دارد؟» تصریح کرد: پرسپولیس برای رفتن به فینال هم کار سختی داشت ولی کار بزرگی انجام داد. پرسپولیس از همین حالا باید به فکر فینال باشد و مسئله مهم انتخاب مدیری است که به معنای واقعی بتواند این بحران را مدیریت کرده و عملکرد خوبی داشته باشد. پرداخت بدهی‌ها هم موضوع مهمی است که پرسپولیس برای همیشه باید از شر آن خلاص شود. من امیدوارم پرسپولیس در آسیا به قهرمانی برسد و در لیگ برتر باز هم از عنوان 4 فصل اخیرش دفاع کند.

پیشکسوت باشگاه پرسپولیس در خصوص انتقادهای هواداران پرسپولیس از شجاع خلیل‌زاده بابت جدایی از این تیم و مصاحبه‌های مختلفی که این بازیکن در خصوص ماندن در پرسپولیس انجام داده بود، گفت: شاید خیلی‌های دیگر هم اینطور حرف می‌زدند که در پرسپولیس می‌ماندند. به هر حال این تصمیمی بود که خلیل‌زاده گرفت ولی او می‌توانست با شکل بهتری از تیم جدا شود./ تسنیم

کپی