اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • چهارشنبه ۱۷ آذر ۱۴۰۰

مهدی قائدی در استقلال ماندگار شد

مهدی قائدی در استقلال ماندگار شد

مهدی قائدی در لیگ بیستم نیز پیراهن استقلال را بر تن می‌کند.

یکی از ستاره های استقلال در لیگ نوزدهم بدون تردید مهدی قائدی بود. مهاجم تکنیکی و گلزن آبی ها که یکی از تاثیرگذارترین بازیکنان این تیم بود، در پایان مسابقات از یک تیم قطری پیشنهاد خوبی دریافت کرد.

رقم پیشنهادی تیم قطری به قائدی به حدی بالا بود که مسئولان باشگاه استقلال را نیز به فکر درآمدزایی از فروش این ستاره انداخت. طی روزهای گذشته نیز شایعات درباره جدایی قائدی و لژیونر شدن او قوت گرفت و خیلی‌ها بر این باور بودند که این بازیکن به زودی از ایران می‌رود.

اگرچه قائدی طی دو روز گذشته در تمرینات استقلال نیز حضور یافت اما باز هم شایعه رفتنش به لیگ قطر وجود داشت. او حتی خودش نیز در مصاحبه‌ای کوتاه همه چیز را به باشگاه سپرد و اعلام کرد اگر مدیران باشگاه بخواهند او را نگه دارند، تبعیت می‌کند.

در چنین شرایطی اما حالا مدیران استقلال تصمیم به ماندگاری قایدی گرفتند و این مساله قطعی شده است.

احمد مددی سرپرست مدیرعاملی استقلال درباره قائدی گفته است: «قائدی قطعا در استقلال می ‌ماند. او تمریناتش را شروع کرده و هواداران در این خصوص نگرانی نداشته باشند.»

بی تردید با اعلام خبر ماندن قائدی در استقلال هواداران آبی‌پوش هم تا حدی خیالشان بابت خط حمله راحت می‌شود و می‌توانند با روحیه بهتری به طرفداری از تیم خود در لیگ بیستم بپردازند./ ورزش سه

کپی