اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • شنبه ۴ بهمن ۱۳۹۹

تصاویری ازعملیات نجات مرد چاق با جرثقیل

تصاویری ازعملیات نجات مرد چاق با جرثقیل
آرزوکیهان

30 پلیس و آتش نشان شهر کمبرلی انگلیس برای نجات مرد چاق 318 کیلویی به حالت آماده باش در آمدند.

به گزارش ایران آنلاین به نقل از میرر، "جیسون هولتون" 30 ساله  وزنش به 318 کیلوگرم رسیده و هنگامیکه به سختی نفس می کشید با اورژانس تماس گرفته و درخواست کمک کرد اما ماموران اورژانس تاکید کردند که با توجه به اضافه وزن "جیسون "‌قادر نیستند او را از آپارتمانش خارج کنند و تنها راه نجات او استفاده از جرثقیل  برای جا به جایی اش به بیمارستان است. 

---
---
---

در پی تماس تلفنی چاق ترین مرد انگلیسی با اورژانس بیش از 30 آتش نشان و مامور پلیس خود را به خانه این مرد چاق رسانده تا او را به نزدیک ترین بیمارستان منتقل کنند.
به گفته سخنگوی اورژانس به دلیل وزن بالای این مرد امکان جابه جایی وی از خانه اش وجود نداشت به همین دلیل با استفاده از جرثیقل "جیسون " را از پنجره خانه خارج و به بیمارستان منتقل کردیم تا تحت نظر پزشکان قرار بگیرد.
"جیسون"‌پس از انتقال به بیمارستان بیان کرد که از کودکی پسری چاق بوده اما در گذر زمان ، روزانه با خوردن مقادیر بالایی از شکلات ، چیپس، پفک، ساندویچ و نوشیدنی های گاز دار تبدیل به فرد چاقی شده که قادر به حرکت نیست تا بتواند کارهای شخصی اش را انجام داده و نفس کشیدن برایش دشوار و میزان سطح اکسیژن خونش به شدت پایین آمده  و در یک لحظه تصور کرده که دیگر قادر به نفس کشیدن نیست.

 

کپی