اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

  • دوشنبه ۴ بهمن ۱۴۰۰
اخبار آنلاین روزنامه ایران (ایران آنلاین) وابسته به موسسه فرهنگی و مطبوعاتی ایران

دوئل مرگبار پلیس با قاچاقچیان موادمخدر در سمنان

دوئل مرگبار پلیس با قاچاقچیان موادمخدر در سمنان

فرمانده انتظامی استان سمنان از کشف 461 کیلو موادمخدر در عملیات مشترک با پلیس سیستان و بلوچستان خبرداد و گفت: در درگیری مسلحانه با سوداگران مرگ یکی از قاچاقچیان به هلاکت رسید و یکی نیز مجروح شد.

سردار عبداله حسنی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: با اشراف اطلاعاتی کامل و مناسب ماموران عملیات ویژه پلیس مبارزه با موادمخدر استان سمنان، سرنخ‌هایی از انتقال یک محموله بزرگ مواد از شرق کشور به دست آمد.

وی از انجام هماهنگی های لازم با پلیس سیستان و بلوچستان برای اجرای عملیات و کشف محموله خبر داد و افزود: با هدایت لحظه به لحظه اطلاعاتی، ماموران خودروی حامل موادمخدر را در منطقه "دپکور" شهرستان "سیب سوران" مشاهده و دستور ایست صادر می کنند.

این مقام انتظامی با بیان این که راننده و سرنشین خودرو با مشاهده پلیس اقدام به تیراندازی می‌کنند تصریح کرد: در این درگیری یکی از سوداگران مرگ بر اثر شلیک دقیق پلیس به هلاکت رسید.

سردار حسنی با اعلام این که قاچاقچی دیگر نیز در این درگیری مسلحانه زخمی شد خاطرنشان کرد: در بازرسی از خودروی سوداگران 461 کیلو موادمخدر شامل 372 کیلو تریاک و 89 کیلو حشیش کشف شد.

فرمانده انتظامی استان از کشف 2 قبضه سلاح کلاشینکف و تعداد قابل توجهی مهمات مربوط به آن خبرداد و از اقدام به هنگام، هوشیاری و هماهنگی بسیار مناسب صورت گرفته در این عملیات قدردانی کرد./ایسنا

کپی